Ketvirtame kėlinyje Torontą daužęs „Bucks“ finalus pradėjo pergale

NBA Rytų konferencijos finalas startavo pagal numatytą planą: gan lengvai jį pasiekęs „Milwaukee Bucks“ klubas namie susitvarkė su vos ne vos į jį prasimušusiu „Toronto Raptors“ 108:100 (23:34, 28:25, 25:24, 32:17). Tad serijoje iki keturių laimėjimų Milvokis pirmauja 1:0. Maža to: Torontas ir toliau savo serijas pradeda pralaimėjimais – tai buvo 15-oji pirmosios dvikovos nesėkmė iš 18 serijų.

„Bucks“ ketvirtame kėlinyje spurtavo ir nugalėjo „Raptors“<br> Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (29)

2019-05-16 06:34, atnaujinta 2019-05-16 09:52

Savo sąlygas diktavęs „Raptors“ sugriuvo ties mačo finišu, kai likus trims su puse minutės dar pirmavo 100:98.

Per likusį laiką Kanados ekipa nepataikė nė vieno iš 8 metimų, o tuo pasinaudoję „Bucks“ spurtavo 10:0 ir šventė svarbią pergalę startinėse Rytų konferencijos finalo rungtynėse.

Milvokio ekipa iškovojo pergalę nepaisant fakto, kad atsiliko nuo varžovų 37 minutes, o „Raptors“ gretose spindėjo Kawhi Leonardas ir Kyle’as Lowry, pelnę atitinkamai 31 ir 30 taškų.

Karjeros rekordu pažymėtą pasirodymą surengė Brookas Lopezas. Aukštaūgis atkovojo 11 kamuolių, blokavo 4 varžovų metimus ir pasiekė savo geriausią rezultatą atkrintamosiose varžybose – 29 taškai.

Šeimininkai užtikrintai laimėjo kovą po lentomis rezultatu 60:46. Net trys „Bucks“ krepšininkai surinko dviženkįl atkovotų kamuolių skaičių, o Toronto komandoje tuo pasižymėjo tik Marcas Gasolis.

Patyręs ispanas atkovojo 11 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau jo pataikymas buvo visiškai nykus: jis sugebėjo įmesti tik 2 metimus iš 11 ir surinko varganus 6 taškus.

„Bucks“: Brookas Lopezas 29 (12/21 met., 4/11 trit., 11 atk. kam., 4 blk.), Giannis Antetokounmpo 24 (14 atk. kam., 6 rez. perd., 2 per. kam., 3 blk.), Malcolmas Brogdonas 15, Nikola Mirotičius 13 (1/6 trit.), Khrisas Middletonas 11 (1/6 trit., 11 atk. kam.).

„Raptors“: Kawhi Leonardas 31 (10/26 met., 10/10 baud., 9 atk. kam., 3 per. kam.), Kyle‘as Lowry 30 (10/15 met., 7/9 trit., 8 atk. kam.), Pascalis Siakamas 15 (6/20 met.).

Antrosios serijos rungtynės Milvokyje vyks penktadienį.