„Olimpia“ fiasko – M. Kuzminskas su kompanija prarado čempiono titulą

Milano Olimpia“ ekipos siekis apginti Italijos krepšinio čempionato čempionės laurus baigėsi pusfinalyje. Mindaugo Kuzminsko atstovaujama ekipa išvykoje 96:108 (21:29, 31:22, 14:23, 23:15, 7:19) po pratęsimo nusileido Sasario „Banco di Sardegna“ klubui ir pralaimėjo seriją 0:3.

M.Kuzminskas<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jun 3, 2019, 7:06 AM, atnaujinta Jun 3, 2019, 7:43 AM

Nors šeimininkai pirmavo dvikovos pabaigoje 88:82, tačiau po to pelnė tik tašką, o „Olimpia“ sugebėjo išplėšti pratęsimą – 89:89.

Per jį lietuvis M.Kuzminskas pelnė visus 5 komandos taškus ir rezultatas laikėsi lygus (94:94), bet Sasario klubas spurtavo 9:0 (103:94) ir atitrūko nebepavejamai.

27 minutes žaidęs M.Kuzminskas pelnė 18 taškų (4/5 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), atkovojo 3, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius pažeidė taisykles ir surinko 22 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems J.Nunnally įmetė 19 taškų (5/8 tritaškiai), Mike‘as Jamesas – 18 (7 rez. perd.), Nemanja Nedovičius – 16 (4/8 tritaškiai), Vladimiras Micovas – 10 taškų (5 atk. kam.).

Nugalėtojams Jaime Smithas surinko 29 taškus (7/8 tritaškiai), Kauno „Žalgirio“ akiratyje esantis R.Thomasas – 22 taškus (5/14 dvitaškiai, 8 atk. kam., 6 rez. perd., 25 naud. bal.), Jackas Cooley – 22 (6 atk. kam.), Dyshawnas Pierre‘as – 15 taškų (5 atk. kam.).

Milano ekipa šį sezoną taurės varžybose antrąkart paeiliui neperžengė ketvirtfinalio barjero, o Eurolygoje finišavo 12-a ir liko už atkrintamųjų varžybų borto.

Sasario komanda finale kovos pirmąkart nuo 2014-2015 m. sezono, kai tapo šalies čempione.