„Fenerbahce“ išlygino Turkijos lygos finalo serijos rezultatą

Stambulo „Fenerbahce“ ir „Anadolu Efes“ klubai tęsia kovą Turkijos krepšinio lygos finale. Šeštadienį ketvirtosiose finalo serijos rungtynėse „Fenerbahce“ (antroji vieta po reguliariojo sezono) savo aikštėje žaidė su „Anadolu Efes“ komanda (pirmoji vieta) ir iškovojo pergalę rezultatu 82:73 (25:15, 17:22, 20:20, 20:16).

Tęsiasi „Fenebahce“ ir „Anadolu Efes“ finalo mūšis.<br> Twitter nuotr.

Jun 15, 2019, 7:18 PM, atnaujinta Jun 15, 2019, 11:23 PM

Serijoje iki keturių pergalių dabar lygu 2:2.

Pirmąjį serijos susitikimą 73:56 laimėjo „Fenerbahce“, o vėliau dvi pergales iš eilės šventė „Anadolu Efes“ (101:93 po pratęsimo ir 74:57).

Buvęs žalgirietis serbas Vasilije Micičius per 35 minutes pelnė 16 taškų (5/6 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 3/4 baudos) ir atliko 9 rezultatyvius pardavimus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė italas Nicolo Melli, kuris įmetė 19 taškų (6/12 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 4/7 baudos) ir atkovojo 6 kamuolius.

Penktoji finalo dvikova numatyta birželio 17 d.

Rezultatas:

„Fenerbahce“ (2) – „Anadolu Efes“ (1) – 82:73 (25:15, 17:22, 20:20, 20:16)​, – serija 2-2.

„Fenerbahce“: Nicolo Melli 19, Kostas Sloukas 16 (6 rez. perdav.), Ahmetas Duverioglu (11 atk. kam.) ir Melihas Mahmutoglu po 12, Nikola Kaliničius 8, Alli Muhammedas 6, Marko Guduričius 5, Luigi Datome 4 taškai.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 16, Rodrigue Beubois ir Shane‘as Larkinas po 14, Adrienas Moermanas 13, Bryantas Dunstonas 6, Dogusas Balbay ir Jamesas Birsenas po 4, Sertacas Sanli 2 taškai.

Abu Stambulo klubai praėjusį mėnesį žaidė Eurolygos finalo ketverte, kur „Anadolu Efes“ pasiekė finalą, o „Fenerbahce“ liko tik ketvirti.