Krepšinio ketvirtadienis. Buvęs žalgirietis kankino M. Kalniečio klubą, Italijos finalininkai susitiks septintą kartą

Vilerbano ASVEL ir Venecijos „Umana“ krepšininkai ketvirtadienį galėjo pabaigti Prancūzijos ir Italijos lygų finalo serijas. Tačiau laimėti išvykose jiems nepavyko, tad kova dėl aukso bus pratęsta šeštadienį.

D.Bostas 2017 metais žaidė „Žalgiryje“.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jun 21, 2019, 12:03 AM

Prancūzijos lyga

Finalo trečiosios rungtynės (iki 3 pergalių). „Monaco“ – Vilerbano ASVEL 97:62 (D.Bostas 23, E.Kikanovičius 13/ M.Bilanas 14, ... M.Kalnietis 2; serija 1:2).

ASVEL krepšininkai turės likti Monake dar dvi dienas ir žaisti ketvirtąsias finalo serijos rungtynes. Ketvirtadienį Vilerbano komanda varžovams nepateikė jokių argumentų – nors pelnė pirmuosius taškus, jau po kelių minučių atsiliko ir nesugebėjo perimti iniciatyvos iš darniai žaidusios „Monaco“ komandos, kuri jau po antrojo ketvirčio triuškino svečius 52:30.

Tarp nugalėtojų ypač pasižymėjo buvęs Kauno „Žalgirio“ gynėjas Dee Bostas, vien iki pertraukos surinkęs 14 taškų. Iš viso jis įmetė 23 taškus.

ASVEL gynėjas Mantas Kalnietis į aikštę įėjo jo komandai atsiliekant 4:10, žaidė 13 min., pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Italijos lyga

Finalo šeštosios rungtynės (iki 4 pergalių). Sasario „Banco di Sardegna“ – Venecijos „Umana“ 87:77 (J.Cooley 26, R.Thomasas 18/ M.Wattas 17, M.Bramos 15; serija 3:3).

Dvi stipriausios Italijos komandos šeštadienį žais septintąsias finalo rungtynes.

Ketvirtadienį Sasario sirgaliai pusę mačo sėdėjo lyg ant adatų – du pirmuosius kėlinius geriau žaidė svečiai iš Venecijos. Tačiau po pertraukos „Banco di Sardegna“ varžovų gynyboje rado daug spragų, kelių minučių atkarpą trečiojo kėlinio pabaigoje bei ketvirtojo kėlinio pradžioje laimėjo 20:3 (rezultatas tapo 75:60) ir iškovojo teisę dar kartą grįžti į „Umana“ areną.