Kawhi Leonardas organizuoja NBA mugę – kalbėsis dėl 5 metų sutarties su šešiais klubais

Apie savo karjeros vingius po šio NBA sezono galvojantis čempionas Kawhi Leonardas rengia savotišką turgų – ketina gyvai susitikti su net penkių komandos atstovais, tačiau galutinį žodį žada tarti tik po pokalbių su šeštąja ekipa – „Toronto Raptors“.

Kawhi Leonardas jau dukart tapo naudingiausiu NBA finalo žaidėju<br>AFP/Scanpix.com nuotr.
Kawhi Leonardas jau dukart tapo naudingiausiu NBA finalo žaidėju<br>scanpix.com nuotr.
Kawhi Leonardas jau dukart tapo naudingiausiu NBA finalo žaidėju<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Kawhi Leonardas jau dukart tapo naudingiausiu NBA finalo žaidėju<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

2019-06-28 12:59

Liepos 1-ąją prasidėsiančioje laisvųjų agentų rinkoje K.Leonardas jau bendraus su NBA klubų atstovais Los Andžele – „Yahoo Sports“ apžvalgininkas Chrisas Haynesas skelbia, jog savojo šanso pateikti pasiūlymą turėtų šio miesto klubai – „Lakers“ bei „Clippers“, į susitikimus užsirašę „New York Knicks“ vadovybė, „Philadelpia 76ers“ bei „Brooklyn Nets“.

Teigiama, kad dukart geriausiu finalo serijų žaidėju rinktas K.Leonardas norėtų pasirašyti penkerių metų sutartį, per kurią galėtų užsidirbti ne mažiau kaip 190 mln. JAV dolerių. Tokią sumą gali pasiūlyti tik „Raptors“, kurią krepšininkas šiemet užtempė ant NBA auksinės pakylos.

27-erių amerikietis galėjo likti „Raptors“ pagal senąjį kontraktą, kuris būtų garantavęs jam 21,3 mln. JAV dolerių atlyginimą kitą sezoną, tačiau jis atsisakė ir tapo laisvuoju agentu.

Birželio 28-ąją savo 28-ąjį gimtadienį švęsiantis K.Leonardas šį sezoną NBA vidutiniškai rinko po 27,7 taško, 7,8 atkovoto ir 1,7 perimto kamuolio bei 3,5 rezultatyvaus perdavimo.

Jo vedama „Raptors“ NBA finalo serijoje 4-2 įveikė „Golden State Warriors“ ir pirmąkart istorijoje tapo pirmenybių čempione.

K.Leonardas yra vienintelis NBA krepšininkas, kuris laimėjo čempiono vardą Rytų ir Vakarų konferencijoje ir buvo pripažintas geriausiu finalo krepšininku.