I. Brazdeikiui nepavyko dar kartą sužibėti Vasaros lygoje – „Toronto Raptors“ apramino lietuvį

Su 30 taškų NBA Vasaros lygoje sužibėjęs lietuvis Ignas Brazdeikis antradienio vakarą jau nebuvo toks galingas. Jo atstovaujama „New York Knicks“ ekipa Vasaros lygoje susikibo su „Toronto Raptors“ krepšininkais ir nusileido 73:85 (23:19, 11:28, 13:20, 26:18).

Ignas Brazdeikis <br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Jul 10, 2019, 6:57 AM, atnaujinta Jul 10, 2019, 6:58 AM

20-metis lietuvis tik ketvirtame kėlinyje sugebėjo šiek tiek padidinti savo taškų kraitį, kai jau mačo baigtis buvo aiški.

Per 27 minutes I.Brazdeikis pasižymėjo 9 taškais (3/6 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus, suklydo 4 ir prasižengė 3 kartus.

„Knicks“ gretose trečiasis NBA naujokų biržos šaukimas RJ Barrettas surinko 17 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Chrisas Boucheris nugalėtojams pelnė 23 taškus.

Prieš tai vykusiose rungtynėse su „Phoenix Suns“ klubu I.Brazdeikis surinko 30 taškų, pataikęs 11 iš 19 metimų, tarp jų 3 iš 6 tritaškių. Taip pat pridėjo 5 iš 6 baudų.