Graikai pasiekė triuškinamą pergalę – spindėjo NBA žvaigždė G. Antetokounmpo

Pasaulio krepšinio čempionatui besiruošianti Graikijos rinktinė pradėjo draugiškų rugntynių maratoną. Penktadienį namuose žaidę graikai įveikė vengrus – 83:59 (22:6, 21:22, 23:16, 17:15).

Graikai sutrypė vengrus.<br>"Eurohoops.net" nuotr.
Graikai sutrypė vengrus.<br> "Scanpix" nuotr.
Graikai sutrypė vengrus.<br> "Instagram" nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2019-08-09 22:45, atnaujinta 2019-08-09 23:20

Graikijos rinktinėje žaidė ir didžiausia ne tik šalies, bet ir, ko gero, viso artėjančio pasaulio čempionato žvaigždė Giannis Antetokounmpo.

Puolėjas aikštėje praleido 21 minutę ir pasižymėjo ne vienu efektingu epizodu. Dar pirmajame kėlinyje jus galingai „gesino“ varžovų puolėjo metimą. Rungtynėse graikas pelnė 19 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atlikto 1 rezultatyvų perdavimą. Krepšininkas surinko 29 naudingumo balus.

Giannis aikštėje pasirodė startinėje sudėtyje ir pirmuosius šešis savo taškus surinko taikliais baudos metimais, o po dviejų kėlinių turėjo 12 taškų (8/9 baudos, 2/4 dvit.) bei 6 sugriebtus kamuolius.

Graikijos rinktinė pasaulio čempionate F grupėje žais su Brazilija, Juodkalnija ir Naująja Zelandija.

Graikijos rinktinė: Giannis Antetokounmpo 19 (5/7 dvit., 9/10 baudos, 8 atk. kam., 8 išpr. praž.), Ioannis Bourousis 10, Georgios Printezis (8 atk. kam.) ir Giannoulis Larentzakis po 8, Ioannis Papapetrou 7, Nickas Calathes (5 rez. perd.) ir Georgios Papagiannis po 6.

Vengrijos rinktinė: Zoltanas Perlas 12, Gyorgy Golomanas 10, Janos Eilingsfeldas 9.