Serbijos žiniasklaidos pagyrūniškas pergalės antraštes keitė skaudi žinia: „Šokas“

„Štai taip jūs kovojate už Serbiją! „Ereliai“ pralaiminėjo 39 minutes, tačiau paskutinių minučių trileryje pranoko Lietuvą“, – rašo didžiausias serbų naujienų portalas Blic.rs.

Serbų džiaugsmą aptemdė M.Teodosičiaus trauma.<br> lrytas.lt montažas
 Serbijų-Lietuva rungtynių momentas.<br> krepsinionamai.lt/fotodiena.lt nuotr.
  Serbų džiaugsmą aptemdė M.Teodosičiaus trauma.<br>telegraf.rs nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

Aug 11, 2019, 2:49 PM, atnaujinta Aug 11, 2019, 3:57 PM

Šeštadienio vakarą Lietuvos krepšinio rinktinė kaip reikiant kibo į atlapus serbams.

Pilnutėlėje Belgrado „Štark“ arenoje vykusį mača lietuviai pradėjo spurtu 12:3, tačiau vėliau stabtelėjo, kol galiausiai šeimininkai perėmė iniciatyvą ir iškovojo pergalę 72:68.

Priešingai nei serbų treneris Aleksandras Džorždevičius, Serbijos žiniasklaida ir didieji portalai džiaugėsi rinktinės žaidimu ir pergale.

„Ereliai“ pakėlė visą areną ant kojų: po daugybės sunkumų ir nesklandumų serbai įveikė lietuvius“, – rašo portalas Kurir.rs.

„Visas rungtynes atsilikinėję „ereliai“ lemtingą smūgį sudavė pačiomis paskutinėmis minutėmis“, – džiaugėsi „Sportski žurnal“.

„NBA trijulė surengė nuostabų sugrįžimą: Serbija po didelio mūšio palaužė Lietuvą. Bogdanas Bogdanovičius, Nemanja Bjelica ir Nikola Jokičius sutraukė pilną areną ir surengė puikią atsisveikinimo šventę vietos sirgaliams“, – džiūgavo Novosti.rs.

Tiesa, sekmadienio popietę antraštės Serbijoje jau mirgėjo ne taip džiugiai. Rinktinė prarado vieną komandos lyderių.

„Šokas: Serbija į Kiniją vyks be Milošo Teodosičiaus“, – netikėtą naujieną pranešė telegraf.rs.

„Pėda smarkiai pažeista: M.Teodosičius praleis pasaulio čempionatą“, – šeštadienio popietę serbus informavo Informer.rs.

Dar pirmajame rungtynių kėlinyje aikštėje pasirodęs 32-ejų 196 cm ūgio M.Teodosičius sužaidė vos 1 min. 48 sek., mat patyrė traumą. Krepšininkas pradėjo justi skausmus pėdoje.

Pirmiausiai pasirodė žinia, kad serbas neatvyks į Lietuvoje pirmadienį vyksiančią dar vieną rinktinių akistatą. Vėliau paaiškėjo, jog žaidėjas praleis ir artėjantį pasaulio čempionatą.