Būsimi Lietuvos varžovai australai pajuto JAV rinktinės jėgą

Pasaulio krepšinio čempionatui besiruošianti JAV krepšinio rinktinė vieši Australijoje ir stojo į dvikovą su šeimininkų komanda.

JAV krepšininkai nugalėjo australus.<br>AFP/Scanpix nuotr.
JAV krepšininkai nugalėjo australus.<br> Lrytas.lt montažas

Aug 22, 2019, 12:40 PM, atnaujinta Aug 22, 2019, 3:04 PM

Pirmuosius du kėlinius vyko atkakli kova, o po pertraukos aukštesnė persvarą įjungę JAV krepšininkai šventė pergalę rezultatu 102:86 (22:20, 22:23, 32:18, 26:25).

Australijos rinktinė vangiai pradėjo rungtynes, tačiau vėliau įsivažiavo ir nuolat alsavo Greggo Popovichiaus auklėtiniams į nugarą. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai sugebėjo netgi persverti rezultatą, tačiau tuomet per trumpą atkarpą JAV sumetė kelis tritaškius iš eilės ir nutolo.

Australai atsigavo kėlinio pabaigoje ir prieš pertrauką prisivijo JAV komandą bei sumažino skirtumą iki minimumo 43:44.

Tačiau trečias kėlinys priklausė amerikiečiams, kurie labai greitai susikrovė dviženklę persvarą ir tokią išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Rungtynių vaizdo įrašas:

Australijos rinktinė: Chrisas Gouldingas (4/6 trit.) ir Patrickas Millsas po 19, Matthew Dellavedova 10 (6 rez. perd. ir Jockas Landale’as (7 atk. kam., 2 bl.) po 10, Aaronas Baynesas 8 (6 atk. kam.).

JAV rinktinė: Kemba Walkeris 23 (6 atk. kam.), Mylesas Turneris 15 (14 atk. kam.), Donovanas Mitchellas 13, Kyle’as Kuzma 12 (4/5 trit.), Jaysonas Tatumas ir Jaylenas Brownas (6 atk. kam.) po 11.