Pavojaus varpai Australijoje – Andrew Bogutas patyrė skaudžią traumą

Draugiškose rungtynėse Lietuvos varžovė artėjančiame pasaulio čempionate Australija nusileido Vokietijai rezultatu 64:74 (14:24, 15:21, 14:17, 21:12). Tačiau pralaimėjimą dar labiau apkartino rinktinės veterano 34-erių 213 cm ūgio Andrew Boguto trauma.

Andrew Bogutas patyrė traumą.<br> FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

2019-08-28 17:53, atnaujinta 2019-08-28 17:56

Ketvirtojo kėlinio metu krepšininkas nikstelėjo čiurną, o po šio epizodo rungtynėse daugiau nebepasirodė. Tiesa, oficialaus rinktinės pranešimo kol kas nėra.

Vokiečiai į priekį pabėgo dar pirmoje rungtynių pusėje, tad prasidėjus ketvirtajam kėliniui nugalėtojas jau buvo aiškus. Tiesa, rungtynių pabaigoje australai dar šiek tiek sumažino varžovų pranašumą.

Nugalėtojams 15 taškų pelnė NBA rungtyniaujantis Dennisas Schroderis, 11 pelnė Maximilianas Kleberas, o dar po 10 pridėjo Johannesas Voigtmannas, Danilo Barthelis ir Paulas Zipseris.

Australijos rinktinės statistika nepateikiama.