Lietuvos rinktinė pateko į Europos trijulių krepšinio čempionato ketvirtfinalį

Vengrijos mieste Debrecene vykstančiame Europos vyrų trijulių krepšinio (3x3) čempionate šeštadienį dvi pergales iškovojo Lietuvos rinktinė.

Lietuvos trijulių krepšinio rinktinė pateko į Europos čempionato ketvirtfinalį.<br> FIBA.com nuotr.

2019-08-31 22:28, atnaujinta 2019-08-31 23:49

D grupės pirmosiose rungtynėse lietuviai 22:18 nugalėjo Austriją. Lietuviams 10 taškų pelnė Aurelijus Pukelis, 8 – Marijus Užupis, 3 – Paulius Beliavičius, o 1 – Šarūnas Vingelis.

Austrai kiek anksčiau pirmajame ture pateikė staigmeną, kai 18:16 įveikė 2017 metų Europos čempionę Latviją.

Antrojoje dvikovoje Lietuvos atstovai 22:14 įveikė latvius, kuriuos eliminavo iš ketvirtfinalio.

Galutinį smūgį varžovams ir vėl sudavė M.Užupis.

Lietuvos rinktinė D grupėje užėmė pirmąją vietą ir tęs kovą turnyro ketvirtfinalyje. Lietuviai ketvirtfinalyje žais su Prancūzija, Rusija arba Vengrija.

REPORTERIS: iniciatyvą balsuoti už dvigubą pilietybę VRK kaltina agitavimu