„Lietkabelio“ krepšininkai norėjo įkąsti, tačiau po dramatiškos kovos nusileido „Žalgiriui“

Nesėkmę draugiškose rungtynėse patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ krepšinio klubas. Jis Kaune 72:75 (13:17, 18:12, 23:24, 18:22) nusileido šalies čempionams „Žalgirio“ krepšininkams, praneša Panevėžio klubas.

Artūras Milaknis<br>G.Bitvinsko nuotr.

Sep 1, 2019, 9:21 PM, atnaujinta Sep 1, 2019, 9:22 PM

„Lietkabelis“ geriau pradėjo susitikimą ir pirmavo didžiąją kėlinio dalį – 13:10, sužaidus pusdevintos minutės. Vis dėlto „Žalgiris“ baigė pirmąją atkarpą spurtu 7:0 ir po dešimties minučių buvo priekyje 17:13.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai padidino atotrūkį (23:17), tačiau tada 4 minutes nepelnė taškų ir „Lietkabelis“ tuo pasinaudojo (21:23). Likus 2 minutėms, panevėžiečiai vėl išsiveržė į priekį 26:25. Ilsėtis komandos išėjo svečiams nežymiai pirmaujant (31:29).

Po ilgosios pertraukos Nenado Čanako auklėtiniai startavo sėkmingiau ir, sužaidus 3 minutes, susikrovė septynių taškų atsargą (40:33). „Žalgiris“ toliau tolti svečiams neleido ir po sėkmingos atkarpos 27-ąją minutę sumažino deficitą iki minimumo 47:48. Toks skirtumas išliko ir po trijų kėlinių 54:53.

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje pelnyti taškai leido žalgiriečiams vėl pirmauti (55:54), tačiau neilgam. Penki iš eilės Tomo Dimšos taškai sugrąžino „Lietkabelį“ į priekį 59:55. Nors „Žalgiris“ vėl ėmė kvėpuoti svečiams į nugaras (59:61), likus puspenktos minutės, Panevėžio ekipa vėl nebuvo pasiekiama per vieną metimą (66:62).

Likus 52 sekundėms, Zachas Leday’us dėjimu priartino „Žalgirį“ 71:72. Po minutės pertraukėlės „Lietkabelis“ suklydo, o pražanga sustabdytas Thomasas Walkupas sumetė baudas – 73:72.

Po dar vieno pasitarimo panevėžiečiai prarado dar vieną kamuolį, o pražanga sustabdytas Nigelas Hayesas pataikė abi baudas, taip įvirtindamas pergalę.

„Žalgiriui“ Zachas Leday’us pelnė 20 taškų, Artūras Milaknis – 11, Thomas Walkupas – 10.

„Lietkabelio“ gretose Željko Šakičius surinko 13 taškų, Martynas Sajus – 10, Margiris Normantas – 9.