Buvusio žalgiriečio vedami Dramblio Kaulo Kranto krepšininkai nusileido Venesuelai

Pirmąją pergalę A grupėje iškovojo Venesuelos rinktinė, kuri 87:71 (26:17, 23:15, 24:24, 14:15) nugalėjusi Dramblio Kaulo Kranto krepšininkus.

Venesuela įveikė D.Thompsono vedamą rinktinę.<br> "Scanpix" nuotr.

Sep 2, 2019, 10:44 AM, atnaujinta Sep 2, 2019, 1:02 PM

Venesueliečiai į priekį truktelėjo dar mačo pradžioje, o į ilgąją pertrauką išsinešė jau 17 taškų pranašumą (49:32).

Buvęs Kauno „Žalgirio“ krepšininkas Deonas Thompsonas per 31 minutę pelnė 15 taškų (4/6 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir po kartą suklydo bei prasižengė. Jo sąskaitoje – 19 naudingumo balų.

Venesuela: Heissleris Guillentas 31 (6/11 tritaškių, 7 rez. perd.), Jhornanas Zamora 14 (4/7 tritaškių), Miguelis Ruizas 10 (5/7 dvitaškių, 8 atk. kam.), Nestoras Colmenaresas 8 (7 atk. kam.).

Dramblio Kaulo Krantas: Charlesas Abouo 16, Deonas Thompsonas 15 (5 atk. kam.), Tiegbe Bamba 13, Guy‘us Edi 11.

„Nauja diena“: kandidatų į prezidentus debatai – ar ryškėja skirtumai?