Trijulių krepšinio komanda iš Šakių laimėjo antrąjį iš eilės pasaulio turo serijos turnyrą

Mongolijoje baigėsi FIBA krepšinio trijulių (3x3) pasaulio turo („World Tour“) serijos turnyras „Sukhbaatar Challenger“, kuriame visas penkerias žaistas rungtynes laimėjo Šakių „Gulbelės“ komanda (Paulius Beliavičius, Marijus Užupis, Aurelijus Pukelis ir Šarūnas Vingelis).

Šakių „Gulbelė“ triumfavo tarptautinėse varžybose antrąjį savaitgalį iš eilės. <br> FIBA.com nuotr.

2019-09-14 14:27, atnaujinta 2019-09-14 14:32

Varžybų finale „Gulbelė“ susitiko su „Liman“ komanda iš Serbijos, šventė pergalę 22:12 ir užtikrino kelialapį į pasaulio 3x3 turo „Jeddah Masters“ etapą Saudo Arabijoje.

„Gulbelei“ A.Pukelis pelnė 8, o P.Beliavičius ir M.Užupis – po 7 taškus.

Prieš savaitę Šakių ekipa laimėjo pasaulio 3x3 turo etapą Monrealyje (Kanada), o anksčiau su Lietuvos rinktinės marškinėliais iškovojo Europos čempionato bronzos medalius.

Pusfinalyje „Gulbelė“ pranoko Niujorko „Harlem“ (JAV) krepšininkus 21:18. M.Užupis įmetė 9, Š.Vingelis – 5, A.Pukelis – 4, o P.Beliavičius – 3 taškus.

Turnyro ketvirtfinalyje „Gulbelė“ 21:13 nugalėjo „Utsunomiya“ komandą iš Japonijos. Mūsiškiams A.Pukelis surinko 9, M.Užupis – 6, Š.Vingelis 4, o P. Beliavičius 2 taškus.

Už pergalę turnyre Šakių ekipai atiteko 15 tūkst. JAV dolerių.

FIBA 3x3 krepšinio reitinge „Gulbelė“ užima 11-ąją vietą.