EUROLYGA

R. Giedraitis ir M. Kuzminskas buvo rezultatyvūs, bet jų atstovaujamiems klubams sekėsi skirtingai

Roko Giedraičio atstovaujamas Berlyno klubas ALBA draugiškame turnyre Kroatijoje rezultatu 74:92 (14:25, 20:24, 18:20, 22:23) pralaimėjo Eurolygos vicečempionei Stambulo „Anadolu Efes“ komandai.

Mindaugas Kuzminskas pelnė 10 taškų, o Rokas Giedraitis – 9.<br> Twitter nuotr.

Sep 22, 2019, 6:55 AM, atnaujinta Sep 22, 2019, 7:00 AM

R.Giedraitis per 21 minutę pelnė 10 taškų (2/6 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį.

Rodrigue'as Beaubois ir Tiboras Pleissas nugalėtojams pelnė po 18 taškų, Alecas Petersas įmetė 14.

Vokietijos atstovams Martinas Hermannssonas surinko 15, Luke'as Sikma – 12, o Tyleris Cavanaugh – 10 taškų.

Mindaugas Kuzminskas ir Pirėjo ekipa „Olympiakos“ draugiškose rungtynėse 72:68 (15:25, 18:13, 21:18, 18:12) nugalėjo Atėnų klubą „Peristeris“.

Pirmajame kėlinyje atsilikęs Pirėjo klubas (15:25), vėliau perėmė iniciatyvą ir šventė galutinę pergalę.

Antras pagal rezultatyvumą savo atstovaujamoje komandoje buvęs M.Kuzminskas pelnė 11 taškų.

„Olympiakos“ ekipai 17 taškų pelnė Brandonas Paulas, o 10 surinko Georgios Printezis.

„Peristeri“ gretose išsiskyrė Panagiotis Vasilopoulos (14 tšk.), Stevenas Gray (13 tšk.) ir Gaios Skordilis (12 tšk.).