Pasvalyje – įspūdingas šeimininkų keturių minučių spurtas ir dramatiška pergalė LKL

[[ge:lrytas:lrytas:11994473]]

„Šiauliai“ siekia pirmosios pergalės<br>G.Šiupario nuotr.

Sep 28, 2019, 6:43 PM, atnaujinta Sep 30, 2019, 4:08 PM

Šeštadienį Pasvalyje susitiko dvi šiemet Lietuvos krepšinio lygoje pergalės jausmo dar nepatyrusios komandos – šeimininkai „Pieno žvaigždės“ ir „Šiauliai“. Į gilų nokdauną dar pirmajame kėlinyje savo varžovus pasiuntę svečiai pirmavo visų rungtynių metu, tačiau likus keturioms minutėms visiškai sustojo, lemiamą atkarpą pralaimėjo 0:17 ir galiausiai nusileido šeiminikams 84:88 (34:19, 15:26, 18:14, 17:29).

Tobulas pirmąsias 10 minučių sužaidę šiauliečiai Gediminą Petrauską tiesiog varė iš proto – pataikė beveik visus savo metimus ir surinkę net 34 taškus susikrovė solidų 15 taškų pranašumą.

Šeimininkai greitai atkuto ir antrajame kėlinyje jau jie dominavo puolime, pelnę 26 taškus. Suaktyvėjusi gynyba pasvaliečius priartino iki kovinio atstumo – keturių taškų (45:49).

Po ilgosios pertraukos Saulės miesto krepšininkai nenorėjo paleisti auksinio šanso iškovoti pirmą sezono pergalę. Jie trečiajame kėlinyje dar kartą spurtavo ir vėl įgijo dviženklę persvarą (65:54).

Nors likus keturioms minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Šiauliai“ pirmavo 84:71, „Pieno žvaigždės“ nepasidavė ir lemiamą atkarpą laimėjo net 17:0, įsirašydami pirmąją pergalę.

„Pieno žvaigždės“: J.Gillonas 23, M.Lapornikas 22, P.Petrilevičius 10.

„Šiauliai“: B.Griciūnas, A.Urbonas ir K.Hardy po 14.