„Gulbelės“ komanda trijulių krepšinio turnyre Seule liko antri, bet įvykdė pagrindinį tikslą

Sekmadienį Seule (Pietų Korėja) baigėsi krepšinio trijulių (3x3) turnyras „Seoul Challenger“. Jame dalyvavo ir pajėgiausi Lietuvos komanda Šakių „Gulbelė“ (Paulius Beliavičius, Aurelijus Pukelis, ir Marijus Užupis Šarūnas Vingelis).

Šarūnas Vingelis, Marijus Užupis, Paulius Beliavičius ir Aurelijus Pukelis Seule užėmė antrąją vietą.<br> FIBA.com nuotr.

Sep 29, 2019, 2:39 PM, atnaujinta Sep 29, 2019, 2:42 PM

Turnyro finale „Gulbelė“ po atkaklios kovos 16:21 nusileido „Liman“ komandai iš Serbijos, bet iškovojo kelialapį į pasaulio turo etapą Kinijoje.

Šeštadienį C grupėje „Gulbelė“ 17:9 nugalėjo „Kranj“ (Slovėnija) komandą, 22:12 įvekė „Shinagawa“ (Japonija) krepšininkus ir grupėje užėmė pirmąją vietą.

Ketvirtfinalyje „Gulbelė“ 21:15 laimėjo prieš „Utsunomiya“ (Japonija) klubą, o pusfinalyje 22:9 sutriuškino „Cheon An Musso“ (Pietų Korėja) ekipą.