Buvusio žalgiriečio B. Davieso vedama „Barcelona“ šventė dramatišką pergalę Ispanijoje

Brandonas Daviesas sužaidė dar vienerias puikias rungtynes, o jo vedama „Barcelona“ ekipa šventė dramatišką pergalę namuose. Katalonai Ispanijos čempionato antrojo turo mače rezultatu 95:87 (24:19, 18:23, 16:21, 22:17, 14:7) po pratęsimo įveikė Vitorijos komandą „Baskonia“ ir iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų (2/0).

Brandonas Daviesas buvo vienas „Barcelona“ pergalės kalvių.<br> Twitter nuotr.

Sep 29, 2019, 10:13 PM, atnaujinta Sep 29, 2019, 10:18 PM

Buvęs žalgirietis B.Daviesas per 32 minutes pelnė 24 taškus (6/11 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 6/7 baudos).

Amerikietis dar atkovojo 11 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko +35 naudingumo balus.

„Baskonia“ (1/1) kitą penktadienį (spalio 4 d.) Kaune žais Eurolygos sezono pirmąsias rungtynes su vietos „Žalgiriu“.

Rezultatas:

„Barcelona“ (2/0) – „Baskonia“ (1/1)  – 95:87 (24:19, 18:23, 16:21, 22:17, 14:7), – po pratęsimo.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 24, Nikola Mirotičius 22, Malcolmas Delaney 14, Cory Higginsas 10, Kyle'as Kuricas 8, Rolandas Smitas ir Adamas Hanga po 6, Victoras Claveras 5 taškai.

„Baskonia“: Tornikė Šengelija 16, Patricio Garino 14, Youssoupha Fallas ir Shavonas Shieldsas po 12, Mattas Janningas 11, Michaelas Ericas ir Pierria Henry po 8, Achille Polonara 5, Ilmane Diopas 1 taškas.