E. Messinos sugrįžimas prisvilo: L. Scolos vedami italai pralaimėjo „Bayern“ krepšininkams

[[ge:lrytas:lrytas:12053744]]

Ettore Messina<br> "Scanpix" nuotr.
 "Bayern" įveikė Milano klubą.<br> "Scanpix" nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

Oct 3, 2019, 9:16 PM, atnaujinta Oct 3, 2019, 11:43 PM

Ettore Messinos debiutas Milano „Olimpia“ klube prisvilo: italai ketvirtadienį išvykoje 64:78 nusileido Miuncheno „Bayern“ krepšininkams.

Pirmajame kėlinyje abi komandos demonstravo gražų ir rezultatyvų žaidimą, o E.Messinos auklėtiniai buvo priekyje 23:22.

Vis dėtlo savų sirgalių palaikomi vokiečiai spurtavo antrojo kėlinio metu, kurį laimėjo 20:11.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai nemažino apsukų, negana to, sugebėjo dar labiau padidinti pranašumą – 61:50.

Serbo Vladimiro Lučičiaus vedami „Bayern“ krepšininkai lemiamo ketvirčio metu išlaikė turėtą pranašumą ir šventė pergalę.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė po 12-os metų į Eurolygą sugrįžęs 39-erių Luisas Scola, kuris pelnė 17 taškų ir surinko 17 naudingumo balų.

Nugalėtojams V.Lučičius pelnė 18 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 18 (5 atk. kam., 26 naud. bal.), Nihadas Džedovičius 16, Maodo Lo 12, DeMarcusas Nelsonas 9.

„Olimpia: Luisas Scola 17 (6 atk. kam.), Sergio Rodriguezas 14 (1/6 tritaškiai, 6 rez. perd.), Amedeo Della Valle 10, Shelvinas Mackas ir Kalebas Tarčewskis (8 atk. kam.) po 6.