F. Campazzo vedamas „Real“ pranoko „Fenerbahce“

[[ge:lrytas:lrytas:12053748]]

F.Campazzo vedė ispanus į pergalę.<br>G.Šiupario nuotr.

Oct 3, 2019, 9:58 PM, atnaujinta Oct 4, 2019, 6:45 AM

Praėjusio Eurolygos sezono čempionai Madrido „Real“ krepšininkai galingai pradėjo 2019-2020 metų sezoną, kai namuose 81:77 įveikė pajėgų Stambulo „Fenerbahce“.

Jau pirmajame kėlinyje šeimininkai pabėgo į priekį, kai spurtavo 19:4. Tiesa, Derricko Williamso ir Nando De Colo vedami turkai sugebėjo grįžti į rungtynes, o trečiojo kėlinio pradžioje ir įsiveržė į priekį 44:43.

Tačiau tada pradėjo siausti „Real“ argentinietis Facundo Campazzo.

Kelios sėkmingos nediduko žaidėjo atakos vėl grąžino persvarą šeimininkams – 73:65.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 1 min. 30 sek. N.De Colo sumetė dvi baudas ir sumažino komandos deficitą – 75:77.

Vis dėlto „Real“ sugebėjo išlaikyti pranašumą ir šventė sunkią pergalę.

Šeimininkų gretose žibėjo argentinietis Facundo Campazzo, kuris pelnė 14 taškų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

„Real“: Jeffery Tayloras 19 (3/4 tritaškiai), Anthony Randolphas 15 (3/6 tritaškiai, 5 atk. kam.), Facundo Campazzo 14 (8 rez. perd., 24 naud. bal.), Rudy Fernandezas 10 (3/4 tritaškiai), Jordanas Mickey 9.

„Fenerbahce“: Nando De Colo 22 (5 atk. kam., 7 kld.), Derrickas Williamsas 19 (3/9 tritaškiai, 10 atk. kam.), Nikola Kaliničius 13, Melihas Mahmutoglu 8.