R. Kurtinaičio pergalės džiaugsmą apkartino traumos: teko remtis patikrintu ginklu

„Turėjome bėdų su įžaidėjais, tačiau aš esu laimingas dėl pergalės“, – po naujo Eurolygos sezono starto rungtynių kalbėjo Maskvos srities „Chimki“ treneris Rimas Kurtinaitis.

Rimas Kurtinaitis pripažino, kad jo komanda turėjo bėdų su įžaidėjais.<br>Twitter.com nuotr.

Oct 4, 2019, 6:43 AM, atnaujinta Oct 4, 2019, 6:44 AM

Lietuvio treniruojamas Maskvos „Chimki“ klubas pergale pradėjo Eurolygos sezoną, kai namuose 89:83 (24:21, 24:19, 27:21, 14:22) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus. Nuo rungtynių pradžios pirmavę Rusijos krepšininkai truktelėjo trečiojo kėlinio metu, kai rezultatas šoktelėjo iki dviženklio – 75:61.

Ketvirtojo kėlinio metu „Maccabi“ dar buvo sumažinę deficitą iki keturių taškų (80:84), tačiau „Chimki“ žaidėjai sugebėjo atlaikyti lemiamą varžovų šturmą ir šventė pergalę.

„Chimki“ komandą į priekį vedė komandos lyderis Aleksejus Švedas, kuris pelnė 20 taškų ir buvo rezultatyviausias, tačiau R.Kurtinaitis atskleidė, kad jam tą padaryti nebuvo lengva.

„S.Jovičius patyrė traumą ir mes turėjome užbaigti rungtynėse su A.Švedu įžaidėjo pozicijoje. Jam dar sunku žaisti 30 minučių, nes tarpsezoniniu buvo traumuotas ir treniravosi individualiai. Tad Eurolygoje jam sužaisti tiek minučių nėra lengva.

Tačiau mums pavyko išsaugoti trečiajame kėlinyje susikurtą pranašumą“, – po pirmosios pergalės Eurolygoje šiame sezone kalbėjo R.Kurtinaitis.

„Chimki“ komanda kitas Eurolygos rungtynes žais spalio 11 dieną namuose su Vitorijos „Baskonia“ krepšininkais. Būtent rungtynėmis su šia komanda penktadienį sezoną Eurolygoje atidarys Kauno „Žalgiris“.