„Kibirkštis-MRU“ tik po atkaklios kovos nusileido Baltijos lygos čempionėms

Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (1 pergalė ir 1 pralaimėjimas) krepšininkės Baltijos lygos čempionate rimtai susikovė su praėjusio sezono čempionėms. Algirdo Paulausko auklėtinės savo aikštėje 63:72 (16:12, 8:20, 16:20, 23:20) turėjo pripažinti Rygos TTT (1/0) krepšininkių pranašumą.

„Kibirkšties-MRU“ krepšininkės rimtai pasipriešino Rygos TTT ekipai.<br>A.Didžgalvio nuotr.

moterulyga.lt

Oct 6, 2019, 7:06 AM, atnaujinta Oct 6, 2019, 7:10 AM

Dvikovą sėkmingiau pradėjo vilnietės ir po pirmųjų 10 minučių turėjo 4 taškų pranašumą (16:12), tačiau antrajame ketvirtyje latvės perėmė iniciatyvą (32:24).

Trečiajame kelinyje TTT dar labiau padidino pranašumą (52:38), bet „Kibirkštis-MRU“, prasidėjus paskutinei mačo minutei, sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 4 taškų (61:65).

Vis dėlto lemiamas žodis rungtynėse priklausė Megan Huff, kuri pelnė 5 taškus iš eilės ir padėjo Rygos ekipai pasiekti pergalę.

M.Huff iš viso per 32 minutes pelnė 20 taškų (6/11 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 10 kamuolių ir surinko +25 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Linnae Harper, kuri per 29 minutes pelnė 22 taškus (9/12 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 1/5 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko +20 naudingumo balų.

Šeimininkėms Gabrielė Šulskė pelnė 16 taškų (3/9 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/12 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir išprovokavo 9 varžovių pražangas.

Rezultatas:

„Kibirkštis-MRU“ (1/0) – Rygos TTT (1/0) – 63:72 (16:12, 8:20, 16:20, 23:20).

„Kibirkštis-MRU“: Gabrielė Šulskė 16 (4/12 baudos, 9 išpr. praž.), Justina Kraujūnaitė 14, Klaudija Serkevičiūtė 13.

TTT: Linnae Harper 22 (9/12 dvitaškiai, 20 naud. bal.), Megan Huff 20 (6/11 dvitaškiai, 10 atk. kam., 25 naud. bal.), Binda Drammeh 11 taškų.

Kauno „Aistės-LSMU“ (1/0) Baltijos čempionatą pradėjo nervinga pergale. Roko Kondratavičiaus auklėtinės savo aikštėje 58:51 (22:12, 12:15, 11:16, 13:8) įveikė Tartu „Ulikool“ (0/2) krepšininkes.

Estėms tai buvo antroji nesėkmė per dvi vienas. Penktadienį Tartu ekipos krepšininkės 54:86 nusileido Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ ekipai.

Likus šiek tiek mažiau nei dviems minutėms iki mačo pabaigos Katlin Korjus sumažino svečių iš Estijos atsilikimą iki 3 taškų (51:54), tačiau kitoje atakoje Rasa Knyzaitė realizavo dvitaškį, o kauniečių pergalę įtvirtino po vieną baudos metimą įmetusi ta pati R.Knyzaitė ir Karolina Kazočiūnaitė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo po 13 taškų surinkusios Dovilė Lukšienė ir Ieva Bagdanavičienė. Pastaroji dar taip pat sugriebė 9 atšokusius kamuolius ir mačą baigė su +17 naudingumo balų.

Rezultatas:

„Aistės-LSMU“ (1/0) – „Ulikool“ (0/2) – 58:51 (22:12, 12:15, 11:16, 13:8).

„Aistės-LSMU“: Dovilė Lukšienė ir Ieva Bagdanavičienė (9 atk. kam.) po 13, Karolina Kazočiūnaitė 11, Martyna Petrėnaitė 8 taškai.

„Ulikool“: Sofija Kosareva 20 (4/10 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai), Ravena Fox (12 atk. kam.) ir Candice Warthen (8 atk. kam.) po 8 taškus.