Prieš mačą su „Rytu“ skaudų antausį po pratęsimo gavo CSP

Prieš artėjančias šios savaitės Europos taurės rungtynes su Vilniaus „Rytu“ Limožo CSP krepšininkai Prancūzijos krepšinio čempinate po pratęsimo 106:108 (21:21, 26:15, 20:29, 28:30, 11:13) nusileido Paryžiaus „Boulogne-Levallois“ ekipai. „Rytas“ ir CSP antrojo turo Europos taurės rungtynes žais spalio 9 dieną Limože.

Vilniaus „Rytas“ šią savaitę vyks į Limožą, kur Europos taurės tunyre susikaus su vietos CSP<br>V.Skaraičio nuotr.

Oct 7, 2019, 8:27 AM

Nors sekmadienį CSP akistatos pradžioje ir bandė diktuoti sąlygas ir net pirmavo 43:32, Paryžiaus klubas surengė spurtą 11:1 ir intriga atgimė.

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje CSP ir vėl buvo susikrovusi 12 taškų persvarą – 93:81, tačiau dar kartą leido spurtuoti varžovams ir po 40 minučių kovos rezultatas buvo 95:95.

Maža to – pratęsimo metu Limožo krepšininkai turėjo 6 taškų persvarą – 106:100, bet daugiau taškų nepelnė, o „Boulogne-Levallois“ ekipa įsūdė 8 taškus ir šventė pergalę.

Pratęsimo metu CSP klubas ir vėl buvo atitrūkęs nuo varžovų 106:100, tačiau tuomet pralaimėjo atkarpą 0:8 ir varžovai šventė pergalę 108:106.

Rezultatyviausias CSP gretose buvo Semajus Christonas per 30 minučių pelnęs 30 taškų, Hugo Invernizzi pridėjo 18, Jerry Boutsiele'as – 12 (16 atk. kam.).

„Boulogne-Levallois“ ekipoje rezultatyviausiai kovojo Robas Gray'us, įmetęs 31 tašką, Jamelis Artisas – 25.