Rimas Kurtinaitis skęsta žaidėjų traumose

Rimo Kurtinaičio treniruojama rusų Maskvos srities „Chimki“ komanda prarado dar vieną žaidėją. VTB lygos rungtynėse su Krasnojarsko „Jenisej“, sužaidęs vos 3 minutes, Jegoras Vialcevas patyrė kojos traumą ir nežais apie mėnesį. Maskvos ekipa sutriuškino varžovą 106:86.

Rimas Kurtinaitis<br>J.Stacevičiaus nuotr.
 Rimas Kurtinaitis<br>M.Patašiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Oct 8, 2019, 6:47 PM, atnaujinta Oct 8, 2019, 7:53 PM

Po dviejų dienų 34-ąjį gimtadienį švęsiantis 193 cm ūgio rusas Eurolygos pirmajame turo pergalingoje akistatoje su Tel Avivo „Maccabi“ žaidė 5 minutes ir taškais nepasižymėjo.

„Chimki“ ekipa ir šiame sezone labiau panaši į lazaretą – dėl traumų negali remtis dar penkiais žaidėjais: Timofejumi Mozgovu, Sergejumi Karasiovu, Chrisu Krameriu, Dairiu Bertaniu ir Stefanu Jovičiumi.

Šią savaitę „Chimki“ Eurolygoje žais namie su Vitorijos „Baskonia“ klubu, kuris pirmame varžybų ture įveikė Kauno „Žalgirį“ 70:58.

Maskvos srities ekipa Eurolygoje registravo 16 krepšininkų.