Buksuojanti „Fenerbahce“ patyrė antrąjį pralaimėjimą: neatsilaikė Belgrado pragare

[[ge:lrytas:lrytas:12139610]]

Željko Obradovičiaus kariauna patyrė antrąjį pralaimėjimą.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2019-10-10 19:48, atnaujinta 2019-10-11 00:07

Belgrado „Crvena zvezda“ ketvirtadienio vakarą įsirašė pirmąją 2019-2020 m. Eurolygos sezono pergalę, kai namuose įveikė Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkus – 56:68 (16:15, 14:20, 13:16, 13:17).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, tačiau jau antrajame kėlinyje pasipylusios „Fenerbahce“ klaidos šeimininkams leido įgyti pranašumą – 35:30.

Trečiojo kėlinio metu svečiams nepavyko sumažinti pranašumo, tad viskas sprendėsi lemiamo ketvirčio metu.

Ketvirtojo kėlinio 6-ąją minutę Nando De Colo pastangomis svečiai sumažino pranašumą iki dviejų taškų – 51:53. Vis dėlto šeimininkai nepasimetė ir spurtavę 8:0 vėl įgijo solidžią persvarą – 61:51.

Šio spurto pakako, kad „Fenerbahce“ krepšininkai patirtų antrąjį sezono pralaimėjimą iš eilės.

Rungtynes stebėjo beveik 17 tūkst. žiūrovų.

„Crvena zvezda“: Lorenzo Brownas 13 (6 rez. perd.), Jamesas Gistas (8 atk. kam.) ir Stratos Perperoglou po 11, Mouhammadas Faye 8 (7 atk. kam.).

„Fenerbahce“: Nando De Colo 19 (3/6 tritaškiai), Bobby Dixonas 13 (3/9 tritaškiai), Janas Vesely, Kostas Sloukas ir Melihas Mahmutoglu po 6.