[[ge:lrytas:lrytas:12152429]]

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai nugalėjo Vitorijos klubą.<br>Twitter.com nuotr.

Oct 11, 2019, 8:02 PM, atnaujinta Oct 12, 2019, 12:04 AM

Eurolygoje penktadienį prasitęsė antrojo turo dvikovos reguliariajame sezone.

Rusijoje antrąją pergalę iš eilės iškovojo Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ komanda. Ji namuose 79:76 (27:17, 16:22, 19:16, 17:21) parklupdė Vitorijos „Baskonia“ krepšininkus.

„Chimki“ galingai pradėjo rungtynes, per pirmąjį kėlinį pelnė 27 taškus ir susikrovė dviženklę persvarą. Tačiau vėliau „Baskonia“ aplygino žaidimą.

Vitorijos krepšininkai kilo į lemiamą šturmą ketvirtajame kėlinyje, tačiau varžovų spaudimą atlaikę „Chimki“ iškovojo antrąją pergalę Eurolygoje paeiliui.

„Chimki“ (2 pergalės/0 pralaimėjimai) klubui 21 tašką pelnė Aleksejus Švedas (8 rez. perd.), 18 – Janis Timma, 17 – Jeremy Evansas, 14 – Devinas Bookeris.

Vitorijos komandoje (1/1) 18 taškų surinko Tornikė Šengelija (10 atk. kam.), 16 – Pierria Henry, 10 – Luca Vildoza.

„Nauja diena“: Gruzija atmetė prezidentės veto. Kas toliau?