Baltijos moterų krepšinio čempionate – užtikrinta „Aisčių-LSMU“ pergalė

Antrąją pergalę Baltijos šalių čempionate įsirašė Kauno „Aistės-LSMU“ (2 pergalės ir 1 pralaimėjimas) krepšininkės, kurios penktadienį svečiuose 69:51 (25:13, 18:12, 14:12, 12:14) pranoko Rygos Stradina universiteto (Latvija, 0/2) komandą.

Kauno krepšininkės įveikė rygietes.<br> moterulyga.lt nuotr.

Oct 19, 2019, 9:34 AM

Viešnios iniciatyvą perėmė nuo pirmųjų minučių. Rasa Knyzaitė ir Karolina Kazočiūnaitė pataikė metimus iš po krepšio, dar po du taškus surinko Gabija Šegždaitė, Kristina Masionytė ir Ieva Bagdanavičienė ir kaunietės mačą pradėjo spurtu 10:0.

Lietuvės visus klausimus išsprendė antrajame kėlinyje. K.Masionytės, G Šegždaitės ir Martynos Petrėnaitės pastangomis „Aistės-LSMU“ laimėjo dar vieną atkarpą 10:0 ir nutolo jau 20 taškų persvara (36:16).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė ir Kauno komanda įsirašė įtikinamą pergalę.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidusi I Bagdanavičienė pelnė 18 taškų (4/5 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 1/1 baudos), perėmė 3 ir atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko +20 naudingumo balų.

Rezultatas:

Stradina universiteta (0/2) – „Aistės-LSMU“ (2/1) – 51:69 (13:25, 12:18, 12:14, 14:12).

Stradina universitetas: Anna Buša 23 (6/10 tritaškiai), Alise Bruzinska 11 (5/11 dvitaškiai), Guna Lagzdina 8 taškai.

„Aistės-LSMU“: Ieva Bagdanavičienė 18 (4/5 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai), Brigita Sinickaitė 13 (4/6 dvitaškiai), Rasa Knyzaitė 9 taškai.