B. Davieso vedama „Barcelona“ Eurolygoje iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės

[[ge:lrytas:lrytas:12311907]]

Brandonas Daviesas buvo vienas pergalės vedlių.<br>Twitter nuotr.

Oct 24, 2019, 9:59 PM, atnaujinta Oct 25, 2019, 6:26 AM

Barcelona“ iškovojo ketvirtąją pergalę Eurolygoje, kuomet ketvirtadienį išvykoje 73:65 (12:16, 21:20, 24:13, 16:16) pranoko Belgrado „Crvena Zvezda“ klubą.

„Crvena Zvezda“ dar atsilaikė pirmojoje mačo pusėje, tačiau po ilgosios pertraukos pripažino Katalonijos ekipos pajėgumą.

Šeimininkai dažnai klydo ir neefektyviai rinko taškus, tad trečiojo kėlinio pabaigoje svečiai truktelėjo į priekį 59:49.

Ketvirtajame kėlinyje serbai dar buvo priartėję (65:71), tačiau pavyti „Barcelona“ krepšininkų nesugebėjo.

„Crvena Zvezda“: Jamesas Gistas 10 (6 kl.), Ognjenas Dobričius, Boriša Simaničius ir Mouhammadas Faye – po 8;

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 21 (1/6 trit., 6 atk. kam., 6 kl.), Kyle'as Kuricas 15, Brandonas Daviesas 14 (6 atk. kam., 3 rez. perd.), Adamas Hanga 8.