R. Kurtinaitis su „Chimki“ apsukų nestabdo: Eurolygoje iškovojo eilinę pergalę

[[ge:lrytas:lrytas:12367300]]

R.Kurtinaičio treniruojamas klubas iškovojo dar vieną pergalę.<br>J.Stacevičiaus nuotr.

Oct 29, 2019, 6:53 PM, atnaujinta Oct 29, 2019, 10:35 PM

Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ komanda Eurolygoje ir toliau žingsniuoja pergalingai. Rusijos klubas antradienį 103:86 (25:29, 25:26, 27:18, 26:13) namuose įveikė Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus ir iškovojo ketvirtają pergalę.

Pirmoje rungtynių dalyje vyko atkakli dvikova, tačiau po dviejų kėlinių priekyje buvo svečiai – 55:50.

Po pertraukos R.Kurtinaičio kariauna įjungė aukštesnę pavarą ir pabėgo nuo varžovų.

„Chimki“ gretose rezultatyviausiai žaidė Aleksejus Švedas, pelnęs 26 taškus. 16 pridėjo latvis Janis Timma, dar 14 įmetė Jonas Jerebko.

Varžovų gretose išsiskyrė 16 taškų pelnęs Jimmeris Fredette'as.