Pergales Eurolygoje šluojantis R. Kurtinaitis – apie nuvargintą varžovą ir sėkmės priežastį

„Visa komanda pasirodė puikiai“, – po dar vienos pergalės Eurolygoje kalbėjo Maskvos srities „Chimki“ klubo treneris Rimas Kurtinaitis.

Rimas Kurtinaitis džiaugėsi dar viena pergale Eurolygoje.<br>Twitter.com nuotr.

2019-10-30 10:07, atnaujinta 2019-10-30 11:11

Kol kas jo vadovaujamas Rusijos klubas Eurolygoje žingsniuoja itin užtikrintai ir po penkių turų turi keturias pergales. „Chimki“ antradienį 103:86 (25:29, 25:26, 27:18, 26:13) namuose įveikė Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus.

Pirmoje rungtynių dalyje vyko atkakli dvikova, tačiau po dviejų kėlinių priekyje buvo svečiai – 55:50. Po pertraukos R.Kurtinaičio kariauna įjungė aukštesnę pavarą ir pabėgo nuo varžovų.

„Trečiame kėlinyje mes pradėjome geriau žaisti gynyboje ir kontroliavome rungtynes. Mums sėkmingai sekėsi žaisti gynyboje vienas prieš vieną, be to, puikiai spaudėme Nicką Calathesą, kuris rungtynių pabaigoje pavargo“, – pergalės priežastimis dalinosi R.Kurtinaitis.

„Chimki“ komandoje pergalingose rungtynėse pirmuoju smuiku griežė 26 taškus pelnęs Aleksejus Švedas.

„Pirmoje dalyje leidome pelnyti 55 taškus ir tai tikrai buvo per daug. Antroje rungtynių dalyje pradėjo geriau žaisti gynyboje.

Rungtynių pabaigoje žaidėme energingiau po krepšiu, atkovojome daug kamuolių, turbūt tai ir lėmę pergalę“, – po dvikovos sakė A.Švedas.

R.Kurtinaičio auklėtiniai Eurolygos lentelėje rikiuojasi prie lyderių ir užima ketvirtąją vietą. Pratęsti pergalių seriją „Chimki“ galės jau ketvirtadienį, kuomet išvykoje susigrums su Belgrado „Crvena zvezda“ krepšininkais.