„Chimki“ neatlaikė serbų šturmo: R. Kurtinaičio auklėtiniai sutriuškinti Belgrade

Rusai pralaimėjo Belgrade.<br>J.Stacevičiaus nuotr.
Rusai pralaimėjo Belgrade.<br>Imago/Scanpix nuotr.
Rusai pralaimėjo Belgrade.<br>Twitter nuotr.
Rusai pralaimėjo Belgrade.<br>„Chimki“ nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Oct 31, 2019, 7:48 PM, atnaujinta Oct 31, 2019, 11:18 PM

Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos „Chimki“ klubas patyrė antrąjį pralaimėjimą Eurolygoje, kuomet rusai ketvirtadienį nusileido Belgrado „Crvena zvezda“ komandai – 90:78 (22:28, 19:22, 11:25, 22:10)

Pirmoje rungtynių dalyje R.Kurtinaičio auklėtiniai sunkiai rado kelių varžovų krepšio link. Rusai netaikliai svaidė tritaškius, o varžovai efektyviai išnaudojo svečių klaidas. Po pirmųjų 20-ies minučių šeimininkai pirmavo 50:41.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Chimki“ pavyko šiek tiek sumažinti deficitą, tačiau skirtumas tarp ekipų vėl greitai išaugo.

Trys taiklūs Billy Barono tolimi metimai ir Lorenzo Browno taškai padidino „Crvena zvezdą“ pranašumą iki 19 – 66:47.

Kėlinio pabaigoje skirtumas tarp komandų dar labiau išaugo – 77:52.

Ketvirtajame kėlinyje svečiams pavyko sumažinti deficitą, tačiau pergalę šventė serbai.

„Crvena Zvezda“: Borisa Šimaničius 18, Billy Baronas 17, Stratosas Perperoglou 15, Jamesas Gistas 12, Lorenzo Brownas 10.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 14, Devinas Bookeris 13, Anthony Gillas 11, Janis Timma 8.