„Šiauliai“ sunkiai gynė savo tvirtovę, tačiau pergale pradėjo KMT etapą

Charakterį pademonstravusi „Šiaulių“ ekipa sugebėjo išnešti sveiką kailį namuose ir antrąjį Karaliaus Mindaugo taurės etapą pradėti sudėtinga pergale.

Evaldas Šaulys<br>G.Šiupario nuotr.

Nov 5, 2019, 9:26 PM

Rungtynes spurtu 11:2 užbaigė šiauliečiai 85:80 palaužė Prienų „CBet“ ir įgijo trapų 5 taškų pranašumą po pirmųjų serijos rungtynių. Atsakomasis susitikimas vyks lapkričio 13-ąją Prienuose.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Evaldas Šaulys, surinkęs 18 taškų. Tuo metu dėjimais prieniškių krepšį drebinęs Kevinas Hardy bei užtikrintai baudos aikštelėje žaidęs Benas Griciūnas surinko po 15.

Prieniškių gretose dviženklį taškų skaičių pelnė penki krepšininkai, o labiausiai su 17 taškų išsiskyrė Martynas Varnas. Arnas Velička surinko 11 taškų ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Nė vienai ekipai susitikimo pradžioje nepavyko įgauti apčiuopiamos persvaros, tačiau jau antrojo kėlinio pabaigoje Beno Griciūno vedami „Šiauliai“ buvo įgiję 7 taškų persvarą – 41:34.

Gerai antrąją rungtynių dalį pradėję prieniškiai trečiojo kėlinio pabaigoje sugebėjo po ilgos pertraukos persverti rezultatą savo naudai (60:58).

Ketvirtajame kėlinyje „CBet“ tęsė savo sėkmingą žaidimą ir įgijo 8 taškų pranašumą – 70:62. Į tai aikštės šeimininkai atsakė pelnydami aštuonis taškus iš eilės bei tokiu būdu išlygindami rezultatą (70:70).

Lemiamu rungtynių metu savąjį žodį tarė K. Hardy, kuris padėjo šiauliečiams susitikimą užbaigti spurtu 11:2 ir iškovoti pergalę rungtynių pabaigoje.

„CBet“ ir „Šiaulių“ ekipos dar kartą susitiks ir šį savaitgalį „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Tuo metu atsakomosios Karaliaus Mindaugo taurės rungtynės Prienuose bus žaidžiamos kitą savaitę – lapkričio 13 dieną.

„Šiauliai“: Evaldas Šaulys 18 (7/11 dvit.), Kevinas Hardy 15, Benas Griciūnas 15 (7/10 dvit.), Rokas Gustys (10 atk. kam.) ir Keronas Deshieldsas po 9.

„CBet“: Martynas Varnas 17, Lukas Uleckas 12 (8 kld.), Karolis Guščikas, Regimantas Miniotas (7 atk. kam.) ir Arnas Velička (12 rez. perd., 4/14 met.) po 11.