Fantastiškai lemiamą ketvirtį sužaidę „Real“ krepšininkai išsivežė pergalę iš Belgrado

[[ge:lrytas:lrytas:12474852]]

"Real" Eurolygoje yra iškovoję keturias pergales.<br>Zumapress/Scanpix nuotr.

2019-11-07 19:48, atnaujinta 2019-11-07 23:01

Madrido „Real“ ekipa ketvirtadienį iškovojo ketvirtąją pergalę Eurolygoje. Ispanai svečiuose įveikė Belgrado „Crvena zvezda“ žaidėjus -

Abi ekipos vangiai pradėjo rungtynes, o vietoje taiklių metimų sirgaliai išvydo klaidas. Po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo „Real“ – 12:9.

Antrajame kėlinyje svečiai įjungė aukštesnę pavarą ir dar šiek tiek padidino pranašumą (33:27), tačiau sėkmingas trečiasis kėlinys serbams leido pavyti varžovus, negana to, ir aplenkti – 52:49.

Vis dėlto 220 cm ūgio Walterio Tavareso nesulaikę „Crvena zvezda“ krepšininkai lemiamo ketvirčio metu krito į duobę (8:26), tad „Real“ krepšininkai pasinaudojo patirtimi ir šventė pergalę.

„Crvena Zvezda“: Billy Baronas 17 (3/8 trit.), Lorenzo Brownas 14 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Jamesas Gistas 6 (5 atk. kam.) ir Borisa Simaničius – po 6.

„Real“: Sergio Llullas 16 (3/7 trit.), Rudy Fernandezas 12 (4/7 trit.), Walteris Tavaresas 11 (9 atk. kam.).