R. Kurtinaitis pranoko J. Plazą: „Chimki“ iškovojo penktąją pergalę Eurolygoje

"Chimki" pranoko "Zenit".<br> Sputnik/Scanpix nuotr.
 Rimas Kurtinaitis.<br>Imago/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Nov 7, 2019, 6:53 PM, atnaujinta Nov 7, 2019, 9:59 PM

Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos „Chimki“ iškovojo penktąją pergalę Eurolygoje, kai ketvirtadienį išvykoje įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšininkus 87:73 (28:28, 24:15, 16:17, 19:13).

Ekipos rezultatyviai pradėjo pirmąjį rungtynių kėlinį, tačiau aikštėje tvyrojo lygybė – 28:28.

Vis dėlto svečiai pabėgo antrajame kėlinyje, kai įsišaudė „Chimki“ lyderis Aleksėjus Švedas – 52:43.

Antroje rungtynių dalyje „Zenit“ dar bandė grįžti į rungtynes, tačiau R.Kurtinaičio auklėtiniai išsaugojo turėtą pranašumą ir iškovojo pergalę.

„Zenit“: Austinas Hollinsas 25 (5/13 tritaškiai), Gustavo Ayonas 9 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Antonas Ponkrašovas 8, Mateušas Poniška (5 atk. kam.), Willas Thomasas (5 atk. kam.) ir Andrew Albicy po 6.

„Chimki“: Devinas Bookeris 20 (2/3 tritaškiai, 7 atk. kam.), Aleksejus Švedas 19 (3/9 tritaškiai, 5 rez. perd.), Anthony Gillas 12, Jonas Jerebko 9.