„Kibirkštis-MRU“ nepasigailėjo viešnių iš Latvijos, Šiaulių ekipa nusileido TTT ekipai

Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (3 pergalės ir 1 pralaimėjimas) iškovojo triuškinančią pergalę Baltijos moterų krepšinio čempionate. Algirdo Paulausko auklėtinės namuose 78:30 (22:5, 26:6, 14:6, 18:13) sutriuškino Rygos Stradina universiteto (0/4) krepšininkes, kurios šiose pirmenybėse ir toliau lieka be pergalių.

Vilnietės sutriuškino varžoves iš Rygos.<br> A.Didžgalvio nuotr.

Nov 9, 2019, 11:38 PM, atnaujinta Nov 10, 2019, 12:30 PM

Įspūdingai rungtynes pradėjusios vilnietės jau po pirmojo kėlinio turėjo svarų 17 taškų pranašumą (22:5), o antrajame kėlinyje jos apsukų nemažino ir komandos ilsėtis esant 35 taškų skirtumui (46:11).

Nors trečiąjį kėlinį „Kibirkštis-MRU“ laimėjo jau kuklesniu 8 taškų skirtumu (14:6), paskutiniame susitikimo ketvirtyje šeimininkėms beliko sutvarkyti formalumus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Gabrielė Šulskė, kuri per 13 aikštelėje praleistų minučių spėjo pelnyti 12 taškų, atkovoti 4 kamuolius, atlikti tiek pat rezultatyvių perdavimų, kartą suklysti ir iš viso surinkti +17 naudingumo balų.

Rezultatas:

„Kibirkštis-MRU“ (3/1) – „Stradina Universitate“ (0/4) – 78:30 (22:5, 26:6, 14:6, 18:13).

„Kibirkštis-MRU“: Gabrielė Šulskė 12 (4 atk. kam., 4 rez. perdav.), Klaudija Serkevičiūtė 11 (4 atk. kam.), Justina Miknaitė ir Daugilė Šarauskaitė (5 atk. kam.) po 10, Evelina Šataitė 6 taškai.

„Stradina Universitate“: Anna Buša 15, Guna Lagzdina ir Kristiana Koltonė po 4 taškus.

Šiaulietės neatsilaikė prieš Baltijos čempionato nugalėtojas

Be pergalių čempionate ir toliau lieka „Šiaulių“ (0/3) krepšininkės. Šį kartą Romualdo Petronio auklėtinės savo aikštėje 63:100 (19:28, 20:21, 19:25, 5:26) nusileido čempionių titulą ginančioms Rygos TTT (4/0) krepšininkėms.

Šeimininkės pirmuosius tris ketvirčius neblogai priešinosi labiau patyrusioms varžovėms ir prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 16 taškų (58:74).

Vis dėlto paskutinėje mačo dalyje šiaulietėms pritrūko jėgų ir joms nepavyko išvengti sutriuškinimo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidusi Kate Kreslina per 30 minučių pelnė 18 taškų (5/8 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 5/5 baudos) ir surinko +15 naudingumo balų.

Šeimininkių ekipoje išsiskyrė 21 tašką (6/9 dvitaškiai, 3/6 trit.) įmetusi Anastasija Suščiuk.

Krepšininkė taip pat atkovojo 5 kamuolius ir surinko +20 naudingumo balų per 30 aikštėje praleistų minučių.

Rezultatas:

„Šiauliai“ (0/3) – Rygos TTT (4/0) – 63:100 (19:28, 20:21, 19:25, 5:26).

„Šiauliai“: Anastasija Suščiuk 21, Kamilė Berenytė 17 (4/6 tritaškiai, 7 atk kam.), Dominyka Paliulytė 9 taškai.

TTT: Katė Kreslina 18, Paula Strautmanė, Zenta Melnika (7/8 dvitaškiai, 8 atk. kam., +23 naud. bal.) ir Vanesa Jasa (5 rez. perdav.) po 15, Linnae Harper 13 (6 rez. perdav., 5 per. kam., +21 naud. bal.), Megan Huff 12 taškų (9 atk. kam.).