Š. Jasikevičius davė pylos savo auklėtiniams: „Kai kurių žaidėjų aš dar nesuprantu“

„Kažko jau norisi ir daugiau“, – tokia fraze LKL rungtynes apibūdino Kauno „Žalgirio“ (9/0) treneris Šarūnas Jasikevičius.

Šarūnas Jasikevičius turėjo ką pasakyti savo žaidėjams dėl prastos pirmos rungtynių dalies.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Nov 10, 2019, 8:47 PM, atnaujinta Nov 10, 2019, 9:04 PM

Trečiajame kėlinyje pabėgę šalies čempionai 91:65 (17:18, 23:21, 28:12, 23:14) sutriuškino Alytaus „Sintek–Dzūkiją“ (2/6) ir įsirašė devintąją pergalę iš eilės. Tačiau ne viskas šioje dvikovoje žalgiriečiams klostėsi kaip iš natų.

Puikiai rungtynes pradėję alytiškiai įpusėjus antrajam kėliniui susikrovė aštuonių taškų persvarą – 31:23. „Žalgiris“ rezultatą išlygino po spurto 10:2 (33:33) ir po pirmosios rungtynių dalies turėjo minimalų pranašumą – 40:39.

„Apima dvejopos mintys. Nepatiko man, kaip po pralaimėjimo Eurolygoje mes išeiname su prastoka energija.

Buvo aibę žmonių, kuriems reikia šitų rungtynių, jiems reikia geriau pasijausti, bet ne visi atsako į tą užduotį. Jų galvose tarsi vyksta kova ir kai kurių aš dar nesuprantu. Rūbinėje pasakiau, kad jeigu jūs galvojate, kad treneris yra nusistatęs ar kažką, tai taip nėra. Svarbiausia išeiti ir įrodyti.

Man norėtųsi kitokios energijos iš tų žaidėjų, kurie Eurolygoje mažiau žaidžia, jaunesnių krepšininkų“, – kalbėjo „Žalgirio“ strategas.

Kauniečiai antrąją rungtynių dalį pradėjo įspūdingu 17:3 spurtu ir pabėgo nuo varžovų 57:42.Visus reikalus per kėlinį išsprendęs „Žalgiris“ prieš lemiamą ketvirtį jau pirmavo 68:51. Ketvirtasis kėlinys tarp ekipų buvo tik formalumas, kurio metu svečiai savo persvarą dar labiau padidino.

Trečiajam kėlinyje Š.Jasikevičiui teko į aikštę leisti ir Thomasą Walkupą bei Zachą LeDay.

„Žinote, tas žaidimas tapo gražus jiems pasirodžius. Kamuolys pradėjo judėti, buvo įleisti žaidėjai, kurie daugiau mažiau jau žino tą sistemą.

Pataikymas žinoma padėjo, bet viskas priklauso nuo to, kokius tu metimus susikurs. Mes į rungtynes einame su savo tam tikromis užduotimis, tačiau trečiajame kėlinyje jau turėjome koncentruotis tik į pergalę. Nebebuvo laiko eksperimentams.

Mums reikia žiūrėti į save ir žaisti savo krepšinį, nes šiandien tą darėme tik 20 minučių. Iš kitos pusės, gerai, kad žaidžia visi žaidėjai, mes juk turime auginti savo pamainą.

Reikia pažiūrėti sau į akis ir paprasčiausiai su visa pagarba išeiti bei rodyti visą jėgą prieš potencialiai silpnesnį varžovą. Tačiau tą reikia įrodyti kiekvieną minutę“, – kalbėjo „Žalgirio“ treneris.