Bilbao klubas su A. Kulboka nutraukė „Real“ pergalių seriją

Ispanijos krepšinio čempionate sekmadienį Bilbao „Retabet“ klubas su Arnoldu Kulboka namuose po pratęsimo 82:81 (23:21, 18:16, 19:17, 17:23; 5:4) nugalėjo čempionato ekipą Madrido „Real“ ekipą.

Arnoldas Kulboka su Bilbao komandos draugais džiaugiasi pergale.<br>Twitter nuotr.

Nov 17, 2019, 10:31 PM, atnaujinta Nov 17, 2019, 11:35 PM

A.Kulboka per 21 min. pelnė 6 taškus (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 2/7), atkovojo 7 kamuolius, po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

Rezultatas:

„Retabet“ –„Real“ – 82:81 (23:21, 18:16, 19:17, 17:23; 5:4), po pratęsimo.

„Retabet“: Axelis Bouteille 22, Jaylonas Brownas 21, Benas Lammersas 10, Arnoldas Kulboka ir Ondrejus Balvinas 6 (16 atk. kam.) po 6 taškus.

„Real“: Sergio Llullas 24, Jaycee Carrollas 20, Facundo Campazzo ir Usmanas Garuba po 9 taškus.

Pirmąją nesėkmę patyręs „Real“ klubas (8 pergalės ir 1 pralaimėjimas) lieka čempionato viršūnėje, o Bilbao ekipa (5/4) yra septinta.

Kitame sekmadienio susitikime Egidijus Mockevičius ir jo atstovaujama „Fuenlabrada“ komanda (4/5) svečiuose laimėjo prieš Eurolygoje rungtyniaujančią Vitorijos ekipą Baskonia“ (4/5) rezultatu 92:80 (20:19, 21:16, 26:20, 25:25).

E.Mockevičius žaidė 13 su puse minutės (13:37), pelnė 4 taškus (1/3 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Lietuviško krauko turintis „Baskonia“ žaidėjas Nikas Stauskas per 8 min. (08:03) įmetė 2 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 0/1 baudos).

Rezultatas:

„Baskonia“ (4/5) – „Fuenlabrada“ (4/5) – 80:92 (19:20, 16:21, 20:26, 25:25).

„Baskonia“: Tornikė Šengelija 26, Pierria Henry 15, Patricio Garino 12, Achille Polonara 10, Mattas Janningas ir Ilimane'as Diopas po 6, Luca Vildoza 3, Nikas Stauskas 2 taškai

„Fuenlabrada“: Alexas Urtasunas ir Karvelis Andersonas po 19, Marcas Garcia 12, Viačeslavas Bobrovas 10, Tomas Bellasas 8, Nico Richotti 6, Pierre'as A. Gilletas ir Christianas Eyenga po 5, Egidijus Mockevičius ir Osas Ehigiatoras po 4 taškus.

Vitorijos komanda užima 11-ąją vietą, o „Fuenlabrada“ rikiuojasi 14-a.