M. Kuzminskas sėkmingai ir pergalingai debiutavo Rusijos VTB lygoje

Mindaugas Kuzminskas pelnė 15 taškų ir atkovojo 2 kamuolius, o jo atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv Kuban“ komanda sekmadienį savo aikštėje sutriuškino Talino ekipą „Kalev/Cramo“ rezultatu 87:63 (26:19, 16:14, 22:13, 23:17) ir iškovojo ketvirtąją pergalę (4/2). Estijos atstovai patyrė ketvirtąją nesėkmę (3/4).

Mindaugas Kuzminskas atakuoja varžovų krepšį.<br> Twitter nuotr.

Nov 17, 2019, 10:01 PM, atnaujinta Nov 17, 2019, 10:16 PM

Ką tik į Krasnodaro ekipą iš Graikijos persikėlęs M.Kuzminskas žaidė beveik 21 minutę (20:45). Vilnietis pataikė 4 dvitaškius iš 6 (4/6) ir visas 7 baudas (7/7), bet prametė abu tritaškius (0/2).

Lietuvos rinktinės ir „Lokomotiv-Kuban“ 30-metis 205 cm ūgio puolėjas sykį prasižengė, o jo +/- rodiklis buvo vienas didžiausių (+12).

Kitas aikštės šeimininkų legionierius iš Lietuvos Mantas Kalnietis per 26 su puse minutės (26:39) įmetė 8 taškus, atliko 7 rezultatytvius perdavimus ir sugriebė 6 kamuolius.

Mūsiškis pataikė 3 dvitaškius iš 4 (3/4) ir abi baudas (2/2), bet taip pat nepataikė abiejų tolimų metimų (0/2).

Lietuvių įžaidėjas perėmė kamuolį, kartą suklydo, o jam esant aikštėje Loko pelnė 17 taškų daugiau už varžovus (+17).

Rezultatas:

„Lokomotiv Kuban“ (4/2) – „Kalev/Cramo“ (3/4) – 87:63 (26:19, 16:14, 22:13, 23:17).

„Lokomotiv Kuban“: Johnny O'Bryantas 21, Mindaugas Kuzminskas 15, Samas Dekkeris 13, Willas Cummingsas 12, Mantas Kalnietis 8, Alanas Williamsas 7, Dmitrijus Kulaginas 4, Timofejus Gerasimovas 3, Stanislavas Ilnickis, Vladimiras Ivlevas ir Grigorijus Motovilovas po 2, Sergejus Dolininas 1 taškas.

„Kalev/Cramo“: Kyle'as Vinalesas 15, Aigaras Škelė 12, Stenas Sokkas ir Calvinas Godfrey po 6, Kristjanas Kitsingas ir Martinas Paasoja po 5, Kristjanas Kanguras ir Jonathanas Holtonas po 4, Tanelis Kurbasas, Janari Joesaaras ir Martinas Dorbekas po 2 taškus.