„Kibirkšties“ komanda susitvarkė su Šiaulių krepšininkėmis

Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda „Douglas“ Baltijos moterų krepšinio lygos čempionate iškovojo 4 pergalę, o šalies pirmenybėse ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų. Algirdo Paulausko ir Gitauto Kievino auklėtinės savo aikštėje, Mykolo Romerio universiteto salėje, 73:58 (18:14, 13:7, 20:11, 22:26) nugalėjo „Šiaulių“ krepšininkes.

Gabrielė Šulskė<br> A.Didžgalvio nuotr.

Nov 22, 2019, 8:59 PM

Tai buvo ketvirtoji iš keturių galimų pergalių (4/0) Lietuvos čempionate ir ketvirta per penkerias rungtynes (4/1) Baltijos lygoje.

„Kibirkšties“ komanda geriau pradėjo rungtynes, tačiau netrukus atsipalaidavo ir leido viešnioms išlyginti rezultatą. Nors po pirmų 10 minučių vilnietės pirmavo 4 taškais (18:14), tačiau žaidimas netenkino sostinės klubo trenerių.

Antrame ketvirtyje „Kibirkštis“ didino pranašumą, tačiau ne taip greitai, kaip norėtų Vilniaus komandos sirgaliai. Labiausiai koją kišo prastas baudų pataikymas ir gerų progų neišnaudojimas (31:21).

Pirmoje rungtynių pusėje traumą patyrė „Kibirkšties“ komandos kapitonė Kristė Druskytė, kuri susižaidė čiurną. Kapitonė per 5 minutes buvo spėjusi pelnyti 2 taškus ir atkovoti 3 kamuolius.

Trečiame kėlinyje „Kibirkšties“ komanda toliau didino spaudimą ir tai suteikė pranašumą. Šiaulių klubo klaidas taškais pavertusios vilnietės įgijo didžiausią 19 taškų pranašumą (51:32). Tačiau ketvirtame kėlinyje atsipalaidavusios šeimininkėms vėl leido svečių komandai sumažinti atsilikimą ir tik sėkminga paskutinė kelių minučių atkarpa leido pasiekti užtikrintą pergalę – 73:58.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Daugilė Šarauskaitė. Vidurio puolėja per 30 minučių pelnė 20 taškų (9/12 dvitaškiai, 2/5 baudos), atkovojo 18 kamuolių ir blokavo 2 metimus.

Gabrielė Šulskė pelnė 17 taškų (4 rez. per., 4/12 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai), Saulė Mikelionytė – 11, Klaudija Serkevičiūtė – 10 (5/11 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai), Justina Miknaitė ir Eglė Zabotkaitė (6 atk. kam.) po 5, Livija Sakevičiūtė – 3 (4 rez. per.), Kristė Druskytė – 2, o Enrika Matiukaitė taškų nepelnė.

„Šiaulių“ komandoje Louise Green (1/7 tritaškiai) ir Dominyka Paliulytė pelnė po 14 taškų, o Goda Ziutelytė surinko 9.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-MRU“ komanda žais antradienį, kai savo aikštėje susitiks su dublerėmis, „Kibirkšties-VKM“ krepšininkėmis. Rungtynių pradžia 18 val.