„Barcelona“ nemažina apsukų – sudaužė ir „Maccabi“

[[ge:lrytas:lrytas:12666783]]

„Barcelona“ krepšininkai<br>G.Bitvinsko nuotr.

Nov 22, 2019, 9:48 PM, atnaujinta Nov 23, 2019, 12:41 AM

Dar vieną pergalę Eurolygoje penktadienį įsirašė katalonų „Barcelona“, savo arenoje 96:73 (21:18, 22:28, 31:20, 22:7) po trijų kėlinių galiausiai palaužusi Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus. Per pirmus du kėlinius vyko lygi kova, o viskas apsivertė aukštyn kojomis po didžiosios pertraukos, kai „Barcelona“ laimėjo atkarpą 14:2 ir susikrovė dviženklį atotrūkį – 69:57.

Ketvirtame kėlinyje „Barcelona“ spurtavo 14:0 ir pabėgo 90:68, o per paskutiniąsias dešimt minučių „Maccabi“ pelnė tik 7 taškus.

N.Mirotičius sužaidė dar vieną fantastišką mačą, pelnęs 25 taškus, atkovojęs 14 kamuolių ir surinkęs net 35 naudingumo balus.

Katalonų ekipa praėjusiame ture sudaužė Stambulo „Fenerbahce“ 89:63, o „Maccabi“ netikėtai nusvilo Milane, pralaimėjęs „Olimpia“ ekipai 88:92.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 25 (3/5 tritaškiai, 14 atk. kam., 35 naud. bal.), Cory Higginsas 15, Kyle‘as Kuricas ir Alexas Abrinesas (3/5 tritaškiai) po 12, Brandonas Daviesas 8. „Maccabi“: Tyleris Dorsey 15 (3/5 tritaškiai), Johnas Dibartolomeo 13 (3/5 tritaškiai), Scottie Wilbekinas 11 (2/7 tritaškiai), Quincy Acy 8 (5 atk. kam.).