„Barcelona“ žvaigždynui – įtūžusio S. Pesičiaus kritika: „Čia cirkas, o ne krepšinis“

„Barcelona“ krepšininkai savaitgalį vietiniame Ispanijos čempionate turėjo vargo ir tik po atkaklios kovos 87:83 nugalėjo Mursijos UCAM klubą.

S.Pesičius negailėjo kritikos žaidėjams per pertraukėlę.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Nov 25, 2019, 8:29 AM

Antrajame kėlinyje Katalonijos klubui atsiliekant 24:29 treneris Svetislavas Pesičius paėmė minutės pertraukėlę ir kaip reikiant aprėkė savo auklėtinius.

„Čia cirkas, o ne krepšinis. Žaidžiate po vieną prieš penkis“, – kritikos negailėjo strategas.

Rungtynėse buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas pelnė 13 taškų ir surinko 16 naudingumo balų. Rezultatyviausiai „Barcelona“ gretose žaidė 20 taškų įmetės Nikola Mirotičius.

Ispanijoje kol kas pirmoje vietoje žingsniuoja Madrido „Real“ klubas su 9 pergalėmis, o „Barcelona“ turi viena pergale mažiau ir rikiuojasi antroje vietoje.

Tiesa, Eurolygoje Katalonijos klubas įsitaisė turnyro lentelės viršūnėje ir per 10 turų patyrė tik dvi nesėkmes.