Trečiąjį pralaimėjimą iš eilės patyręs R. Kurtinaitis sveikino Ž. Obradovičių

Stambulo „Fenerbahce“ klubas ketvirtadienį namuose nukovė Rimo Kurtinaičio treniruojamą Maskvos „Chimki“ komandą 89:76, o po dar vieno pralaimėjimo Eurolygoje lietuvis sunkiai rinko žodžius.

R.Kurtinaitis<br>V.Stacevičiaus nuotr.

Nov 29, 2019, 3:07 PM, atnaujinta Nov 29, 2019, 3:09 PM

„Sveikinu Željko Obradovičių ir „Fenerbahce“ komandą su puikia pergale. Tai buvo kieta kova. Mes turėjome prastą atkarpą trečiojo kėlinio metu – ir gynyboje, ir puolime. Mes nesugebėjo kontroliuoti rungtynių, nors po dviejų kėlinių pirmavome“, – dėstė R.Kurtinaitis.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai (28:24), tačiau svečiai antrojo kėlinio pabaigoje surengė spurtą ir įsiveržė į priekį 49:44.

Vis dėlto trečiajame kėlinyje „Fenerbahce“ žaidėjai parodė, ko yra verti.

10-ies minučių atkarpą šeimininkai laimėjo 21:6 ir įgijo pranašumą – 65:55. Lemiamo ketvirčio metu Ž.Obradovičiaus auklėtiniai išlaikė turėtą pranašumą ir šventė antrąją pegalę iš eilės.

„Mes nusileidome emocijomis, tad to rezultate – pralaimėjome“, – kalbėjo R.Kurtinaitis, kurio komandai tai yra jau trečioji nesėkmė iš eilės.