D. Dulkio geriausios rungtynės Ispanijoje šį sezoną pergalės prieš „Barcelona“ ekipą negarantavo

Ispanijos krepšinio čempionate sekmadienį Madrido klubas „Estudiantes“ (3 pergalės ir 9 pralaimėjimai) su Dovydu Giedraičiu namuose žaidė su „Zaragoza“ komandai (9/3), kuriai dėl traumos padėti negali Renaldas Seibutis, ir pralaimėjo svečiams rezultatu 67:85 (15:19, 15:18, 25:24, 12:24).

Deividas Dulkys atkovojo kamuolį po krepšiu.<br> FIBA.com nuotr.

Dec 8, 2019, 10:35 PM

D.Giedraitis aikštėje praleido 8 minutes (08:01) ir taškų nepelnė. Lietuvis prametė vienintelį tritaškį (0/1), kartą prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.

Kitoje dvikovoje „Manresa“ ekipa (3/9) ir Deividas Dulkys savo aikštėje priėmė „Barcelona“ krepšininkus (10/2) ir pralaimėjo svečiams 75:84 (22:25, 15:16, 22:22, 16:21).

D.Dulkys per 32 minutes pelnė 19 taškų (2/4 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai), atkovojo kamuolį, 2 – perėmė, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

Lietuviui tai buvo geriausias 2019-2020 metų sezono mačas.