Anthony Davisas ketvirtąkart karjeroje įsūdė 50 taškų

Anthony Davisas sekmadienį sužaidė geriausias savo rungtynes „Los Angeles Lakers“ (21/3) ekipoje ir padėjo klubui iškovoti jau 21-ąją pergalę čempionate: Los Andželas namuose susitvarkė su „Minnesota Timberwolves“ (10/12) krepšininkais 142:125 (39:31, 34:34, 37:38, 32:22).

Anthony Davisas ketvirtą kartą karjeroje įmetė 50 taškų<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Dec 9, 2019, 8:26 AM, atnaujinta Dec 9, 2019, 8:56 AM

A.Davisas per 39 minutes pelnė 50 taškų (20/27 dvit., 0/2 trit., 10/10 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Puolėjas 50-ąjį tašką įmetė iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms. Tai buvo ketvirtasis kartas krepšininko karjeroje, kai jis pasiekė pusšimčio pelnytų taškų ribą.

Prieš tai jis pasižymėjo „New Orleans Pelicans“ klube. Ketvirtame kėlinyje „Timberwolves“ atsiliko tik 124:115, tačiau tuomet LeBrono Jameso ir A.Daviso tandemas padėjo klubui spurtuoti ir intriga buvo baigta – 139:120.

L. Jamesas per 28 min. pelnė 32 taškus (6/12 dvit., 6/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

„Lakers“: Anthony Davisas 50 (20/27 dvit., 10/10 baud., 4 per. kam.), LeBronas Jamesas 32 (6/8 trit., 13 rez. perd., 5 kld.), Alexas Caruso 16, Danny Greenas 12 (8 atk. kam.).

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas (1/7 trit., 8 rez. perd.) ir Andrew Wigginsas po 19, Joshas Okogie 18, Robertas Covingtonas 16, Shabazzas Napieras 13, Jeffas Teague ir Jarrettas Culveris po 12, Keita Batesas-Diopas 11.