„Lietuviškasis“ Krasnodaro klubas krito Bursoje ir baigė kovas Europos taurės turnyre

Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ klubas, kurio garbę gina du Lietuvos rinktinės krepšininkai Mantas Kalnietis ir Mindaugas Kuzminskas, antradienį Europos taurės turnyro B grupės paskutiniojo dešimtojo turo rungtynes išvykoje žaidė su Bursos „Tofas“ komanda iš Turkijos ir pralaimėjo aikštės šeimininkams 90:92 (28:26, 15:22, 19:15, 28:29).

Mindaugas Kuzminskas dėjimu sudrebino varžovų krepšį.<br>Twitter nuotr.

Dec 17, 2019, 9:00 PM, atnaujinta Dec 18, 2019, 6:43 AM

Rusijos atstovai iškovojo 4 pergales ir patyrė 6 pralaimėjimus. Aikštės šeimininkų sąskaitoje 5 laimėjimai ir 5 nesėkmės.

Rungtynių nugalėtojai iš Turkijos pateko į kitą etapą.

Šioje grupėje kovoja ir „Vilniaus Rytas“ (4/5).

Vilniečiai, kurie jau užsitikrino kelialpaį į kitą varžybų etapą, šio turo dvikovoje trečiadienį (gruodžio 18 d.) svečiuose susitiks su pirmąją vietą užėmusia Italijos Venecijos „Reyer“ ekipa (7/2).

M.Kuzminskas per 27 minutes pelnė 17 taškų (5/10 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius ir surinko +11 naudingumo balų.

M.Kalnietis per 28 minutes įmetė 12 taškų (3/4 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko +16 naudingumo balų.

M.Kuzminskas likus 10 sekundžių pataikė dvitaškį ir priartino „Lokomotiv-Kuban“ ekipą per vieną metimą (90:92), ber per likusį laiką jau nė viena iš komandų taškų nepelnė.

Rezultatas:

„Tofas“ (5/5) – „Lokomotiv-Kuban“ (4/6) – 92:90 (26:28, 22:15, 15:19, 29:28).

„Tofas“: Sammy Mejia 21, D.J.White'as 15, Devinas Williamsas 13, Muhsinas Yašaras ir Berkas Ugurlu po 11, Tharikas Philipas 10, Muhayaminas Mustafa 9, Barisas Ermisas 2 taškai.

„Lokomotiv-Kuban“: Johnny O'Bryantas 18, Mindaugas Kuzminskas ir Samas Dekkeris po 17, Mantas Kalnietis ir Willas Cummingsas po 12, Alanas Williamsas 9, Dmitrijus Kulaginas 5 taškai.

„Nauja diena“: ar panaikinta PVM lengvata tikrai žlugdo maitinimo verslą?