Eurolygos Ispanijos klubų akistatoje „Valencia“ skaudžiai nuskalpavo „Baskonia“ klubą

[[ge:lrytas:lrytas:12950956]]

„Valencia“ krepšininkų pasitarimas aikštėje.<br>G.Bitvinsko nuotr.
„Baskonia“ krepšininkai klauso trenerio patarimų per minutės pertraukėlę.<br> Twitter nuotr.

2019-12-17 21:59, atnaujinta 2019-12-18 17:48

Eurolygos turnyre antradienio vakarą vyko dviejų Ispanijos klubų tarpusavio dvikova. Kauno „Žalgirio“ praėjusio turo skriaudikė „Valencia“ komanda savų žiūrovų akivaizdoje grumėsi su Vitorijos ekipa „Baskonia“ ir šventė triuškinančią pergalę rezultatu 105:77 (19:19, 27:17, 23:22, 36:19).

Aikštės šeimininkai jau yra iškovoję 6 pergales ir 8 kartus buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

Baskų krašto atstovai taip pat įsirašė 6 laimėjimus ir patyrė 8 nesėkmes.

„Valencia“ tiesiog užmėtė varžovus tritaškiais – Jaume Ponsarnau auklėtiniai jų pataikė net 17 iš 37.

Vien vidurio puolėjas Bojanas Dubljevičius pataikė 5 tolimus metimus iš 8 ir pelnė 25 taškus.

Rezultatas:

„Valencia“ (6/8) – „Baskonia“ (6/8) – 105:77 (19:19, 27:17, 23:22, 36:19).​

Valencia“: Bojanas Dubljevičius 25, Alberto Abalde 16, Jordanas Loydas ir Samas Van Rossomas po 13, Maurice'as Ndouras 8, Vanja Marinkovičius 6, Quino Colomas ir Louis Labeyrie po 5, Fernando San Emeterio 4 taškai.

Baskonia“: Shavonas Shieldsas 22 (7 atk. kam.), Tornikė Šengelija 15 (8 atk. kam.), Luca Vildoza 12, Pierria Henry 9, Nikas Stauskas 8, Achille Polonara 7, Youssoupha Fallas ir Ilimane'as Diopas po 2 taškus.