„Parma“ klubas su lietuviais Rusijoje patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės

Lietuviškiausia Rusijos VTB Jungtinės lygos komanda Permės „Parma“, kurią treniruoja Kazys Maksvytis su Gintaru Kadžiuliu ir Deividu Rinkevičiumi, o ekipai atstovauja krepšininkai Adas Juškevičius ir Eigirdas Žukauskas, šeštadienį žaidė reguliariojo sezono rungtynes su Minsko „Cmoki“ klubu iš Baltarusijos ir pralaimėjo svečiams 68:75 (19:16, 16:20, 12:19, 21:20).

„Parma“ klubo krepšininkai prieš rungtynes.<br> parmabasket.ru nuotr.

Dec 21, 2019, 6:21 PM, atnaujinta Dec 21, 2019, 6:22 PM

Permiečių kraityje yra 3 pergalės ir 9 pralaimėjimai, o minskiečių taupyklėje dabar – 2 laimėjimai ir 8 nesėkmės.

E.Žukauskas beveik 33 minutes pelnė 15 taškų (3/4 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai), atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kartų suklydo ir mačą baigė su +25 naudingumo balais.

Lietuvis komandoje buvo pirmasis pagal pelnytus taškus, atkovotus kamuolius ir naudingumo balus.

A.Juškevičius žaidė 32 minutes, pelnė 8 taškus, tačiau pataikė tik 3 metimus iš 12 (2/10 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko +3 naudingumo balus.

Rezultatas:

„Parma“ (3/9) – „Cmoki“ (2/8) – 68:75 (19:16, 16:20, 12:19, 21:20).

„Parma“: Eigirdas Žukauskas 15, Robertas Johnsonas 13, Marekas Mejeris 12, Adas Juškevičius 8 taškai.

„Cmoki“: Maksimas Salashas 25, Dominezas Burnettas 22, Robertas Lowery 10 taškų (8 rez. perdav.).

Įskaitant ir Rusijos taurės varžybas, Permės komandai tai buvo jau ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės.

REPORTERIS: padėtis Charkivo srityje artėja prie prarajos krašto