Edgaras Ulanovas neslepia noro: „Žalgiriui“ dabar jis linki bent vienos pergalės Eurolygoje

Kauno „Žalgiris“ ir toliau murkdosi Eurolygos turnyro lentelės dugne – penktadienį Šarūno Jasikevičiaus kariauna patyrė jau devintąją nesėkmę iš eilės, nusileidusi Rimo Kurtinaičio vedamam Maskvos srities „Chimki“ 74:83.

Tai buvo stebuklinga rungtynių atomazga. Egaras Ulanovas.<br>žalgiris.lt nuotr.
„Chimki“ ir „Žalgirio“ dvikova<br>M.Krukausko nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Modestas Krukauskas, specialiai lrytas.lt iš Maskvos (Rusija)

2019-12-21 08:05

Žalgiriečiai ir vėl pramiegojo labai svarbų varžovų spurtą trečiojo kėlinio pabaigoje, kai esant rezultatui 49:49 leido šeimininkams pabėgti 11:0.

„Lyg ir neblogai žaidėme iki trečiojo kėlinio paskutiniųjų minučių, kai „Chimki“ įmetė du tritaškius. Žinoma, buvo ir klaidų ir nukrypimų nuo gynybinės taktikos, bet juk žaidėme tikrai prieš talentingą ir atletišką komandą, todėl nubausti jie mus galėjo.

Ir baudė. Iki to spurto momentais viskas buvo gerai, bet kai pabėgo,pas juos atsirado pasitikėjimas, jie nuvažiavo ir pasiėmė tą pergalę“, – po dar vienos nesėkmės kalbėjo „Žalgirio“ senbuvis Edgaras Ulanovas.

Krepšininkas per 22 minutes, praleistas aikštėje pelnė 6 taškus, pataikęs du dvitaškius iš trijų, pramatęs vieną tolimą metimą, įsūdęs abi baudas, atsikovojęs vieną kamuolį, atlikęs vieną rezultatyvų perdavimą ir perėmęs du kamuolius.

Kauniečius nužudė „Chimki“ dvejetas – Aleksejus Švedas ir Stefanas Jovovičius, kurie įmetė po 25 taškus, o serbas pridėjo 5 tritaškius iš 6.

„Žalgiris“ nelaimi Eurolygoje jau nuo lapkričio 1 dienos, kai įveikė Stambulo „Fenerbahce“. Po to sekė jau devyni kluptelėjimai, kurie komandą nusviedė į Eurolygos turnyrinės lentelės dugną – ekipa atsidūrė 18-oje pozicijoje su vos trimis laimėjimais.

– Ką kalbėjotės po šio pralaimėjimo persirengimo kambaryje su treneriu Šarūnu Jasikevičiumi?

– Kaip ir visada. Nenoriu išsiplėsti, viduje viską turime išsispręsti.

– Devyni pralaimėjimai iš eilės. Šiuo atveju reikia paklausti, ar pasitikite komandoje vienas kitu, ar rūbinėje jau nėra susierzinimų?

– Nežinome vaisto kaip pataisyti tai, kas vyksta. Jei žinotume, tai darytume. Per treniruotes stengiamės, bet kai ateina rungtynės, kai kada nukrypstame nuo plano ir mus baudžia labiau patyrusios arba talentingesnės ekipos.

Noriu pasakyti, kad nėra jokių klausimų – tikime vieni kitais ir toliau tikėsime. Ir darysime viską, kad iškovotume nors vieną pergalę, kuri reikalinga mums.

– Pataikymas ir šįkart nebuvo „Žalgirio“ draugas.

– Ne, pataikymas čia ne prie ko – ir dabar, ir praėjusiame mače viską lėmė ne pataikymas.

– „Žalgiriui“ siurprizu tapo S.Jovovičius, kuris, galbūt, sužaidė šio sezono karjeros mačą.

– Jei rinktumeisi ką ginti geriau – A.Švedą ar S.Jovovičių, aišku neduotum mesti A.Švedui. Serbas įmetė pirmą ir antrą metimus, atsirišo jo pasitikėjimas jėgomis.

Taip, kiek netikėtas buvo jo toks geras pasirodymas – mačo pabaigoje jau buvo duota mums informacija, kad negalima jam leisti mesti, tačiau kelis metimus jis vis tiek padarė – ir jie buvo svarbūs.