Rimas Kurtinaitis prisišnekėjo: VTB lygoje patyrė įspūdingai nemalonų pirmąjį pralaimėjimą

Pergalingai VTB lygoje žygiavęs Rimas Kurtinaitis su Maskvos srities „Chimki“ ekipa užšoko kaip dalgis ant akmens – prieš šventės savo žiūrovų akivaizdoje maskviečius po įspūdingo ketvirtojo kėlinio įveikė Krasnodaro „Lokomotiv“ (7/4) ekipa. Dar po trijų kėlinių atsilikę svečiai „Chimki“ privertė nusileisti 89:94 (19:23, 21:23, 28:22, 21:37).

R.Kurtinaitis<br>V.Stacevičiaus nuotr.
Rimas Kurtinaitis<br>M.Krukausko nuotr.
M.Kuzminskas <br>„Lokomotiv“ nuotr.
 Mindaugas Kuzminskas<br> VTB league. nuotr.
 Aleksejus Švedas<br> VTB league. nuotr.
 Mindaugas Švedas<br> VTB league. nuotr.
 Mantas Kalnietis<br> VTB league. nuotr.
 Rimas Kurtinaitis ir Aleksejus Švedas<br> VTB league. nuotr.
 Rimas Kurtinaitis<br> VTB league. nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

2019-12-23 20:15, atnaujinta 2019-12-23 20:40

„Kol kas pas mus gerai su VTB lyga ir aš esu patenkintas rodomais rezultatais“, – praėjusią savaitę prieš Eurolygos dvikovą su Kauno „Žalgiriu“ apie vidaus fronto akistatas kalbėjo R.Kurtinaitis.

Jo ekipa trečiame kėlinyje buvo susikrovusi net 13 taškų pranašumą 68:55, tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis ketvirtame ketvirtyje.

Įspūdingai sužaidę krasnodariečiai tiesiog nušlavė nuo kelio maskviečius per 10 minučių įmetę 37 taškus, o pralaidę 21.

Lietuvių duetas - Mindaugas Kuzminskas ir Mantas Kalnietis -  ketvirtajame kėlinyje sumetė 19 taškų, iš kurių 11 – per paskutines pustrečios minutės.

Likus žaisti keturias minutes, „Chimki“ persvara dar siekė 10 taškų  - 83:73, tačiau tada pralaimėjo atkarpą 0:8, paskui Kalnietis realizavo baudų metimus, pridėjo taiklų tritaškį ir „Lokomotiv“ perėmė iniciatyvą į savo rankas 89:85.

Panašiai "Chimki" praėjusią savaitę krito Eurolygoje, kai likus minutei pirmavo prieš Pirėjo "Olympiakos", tačiau leido graikams įmesti trys tritaškius, o po pratesimo skaudžiai nusileido, per penkias minutes įmetę 2 taškus ir praleidę 13.

Mindaugas Kuzminskas po trijų kėlinių buvo pelnęs vos 6 taškus, o galiausiai per 28 minutes įmetė 18 taškų (5/6 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, sykį pažeidė taisykles, 2 kartus suklydo bei surinko 24 naudingumo balus.

Mantas Kalnietis per 26 minutes įmetė 12 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 2 kamuolius perėmė, išprovokavo 3 pražangas, kartą suklydo, 3 – prasižengė, surinkdamas 18 naudingumo balų.

Krasnodaro ekipoje su 19 taškų rezultatyviausias buvo Willas Cummingsas, po 12 taškų pridėjo Alanas Williamsas ir Johnny O’Bryantas. „Chimki“ 22 taškus pelnė Aleksejus Švedas, 13 – Jeremy Evansas, po 12 – Anthony Gillas ir Jonas Jerebko.