R. Kurtinaičiui nusibodo „Chimki“ „snaiperiai“: „Golden State Warriors“ neišmeta tiek daug tritaškių“

41 išmestas tolimas metimas Rimo Kurtinaičio treniruojamui Maskvos „Chimki“ klubui negarantavo pergalės pirmadienio mače prieš Krasnodaro „Lokomotiv“ komandą.

Rimas Kurtinaitis ir Aleksejus Švedas.<br>VTB league. nuotr.
Rimas Kurtinaitis.<br>VTB league. nuotr.
Rimas Kurtinaitis.<br>M.Krukausko nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Dec 24, 2019, 2:31 PM, atnaujinta Dec 24, 2019, 4:11 PM

Dar po trijų kėlinių atsilikę „Lokomotiv“ žaidėjai privertė nusileisti „Chimki“ – 89:94.

„Kol kas pas mus gerai su VTB lyga ir aš esu patenkintas rodomais rezultatais“, – praėjusią savaitę prieš Eurolygos dvikovą su Kauno „Žalgiriu“ apie vidaus fronto akistatas kalbėjo R.Kurtinaitis.

Jo ekipa trečiame kėlinyje buvo susikrovusi net 13 taškų pranašumą 68:55, tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis ketvirtame ketvirtyje.

Įspūdingai sužaidę krasnodariečiai tiesiog nušlavė nuo kelio maskviečius per 10 minučių įmetę 37 taškus, o praleidę 21.

„Chimki“ dar bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau tikslą pasiekė tik 12 iš 41.

„Apie tritaškius kalbėjau jau didžiosios pertraukos metu. Net „Golden State Warriors“ neišmeta tiek daug tritaškių, nors ten daug gerų snaiperių.

Turi būti kažkoks balansas tarp tritaškių ir dvitaškių. Kitaip sakant, du dvitaškiai ir vienas tritaškis – su tokia tendencija reikia žaisti. Taip, visi nori sustabdyti mūsų aukštaūgius, bet tai nereiškia, kad turime svaidyti iš toli. Kalbame apie tai dažnai, bet niekas nesikeičia. Privalome rasti balansą“, – po mačo kalbėjo R.Kurtinaitis.

Ketvirtadienį R.Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje žais Eurolygos rungtynes su Vilerbano ASVEL.